


-39 %



HP ELITEBOOK 640 G10 I5-1335U 14.0 "FHD TOUCH 250NITS MATT 8GB DDR4 3200 SSD256 INTEL IRIS XE GRAPHICS W11PRO New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 84S98UT
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.09kg
831.23€ (1,625.74лв.)
1,360.19€ (2,660.30лв.)
без ДДС: 692.69€ (1,354.78лв.)
![]() |
12 x 78.50 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP ELITEBOOK 640 G10 I5-1335U 14.0 FHD TOUCH 250NITS MATT 8GB DDR4 3200 SSD256 INTEL IRIS XE GRAPHICS W11PRO New Repack/Repacked
, 84S98UT
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP ELITEBOOK 640 G10 I5-1335U 14.0 FHD TOUCH 250NITS MATT 8GB DDR4 3200 SSD256 INTEL IRIS XE GRAPHICS W11PRO New Repack/Repacked
, цена HP ELITEBOOK 640 G10 I5-1335U 14.0 FHD TOUCH 250NITS MATT 8GB DDR4 3200 SSD256 INTEL IRIS XE GRAPHICS W11PRO New Repack/Repacked
, оферти HP ELITEBOOK 640 G10 I5-1335U 14.0 FHD TOUCH 250NITS MATT 8GB DDR4 3200 SSD256 INTEL IRIS XE GRAPHICS W11PRO New Repack/Repacked
, ревю HP ELITEBOOK 640 G10 I5-1335U 14.0 FHD TOUCH 250NITS MATT 8GB DDR4 3200 SSD256 INTEL IRIS XE GRAPHICS W11PRO New Repack/Repacked
, промоция HP ELITEBOOK 640 G10 I5-1335U 14.0 FHD TOUCH 250NITS MATT 8GB DDR4 3200 SSD256 INTEL IRIS XE GRAPHICS W11PRO New Repack/Repacked
, онлайн магазин HP ELITEBOOK 640 G10 I5-1335U 14.0 FHD TOUCH 250NITS MATT 8GB DDR4 3200 SSD256 INTEL IRIS XE GRAPHICS W11PRO New Repack/Repacked
, поръчай HP ELITEBOOK 640 G10 I5-1335U 14.0 FHD TOUCH 250NITS MATT 8GB DDR4 3200 SSD256 INTEL IRIS XE GRAPHICS W11PRO New Repack/Repacked
, HP ELITEBOOK 640 G10 I5-1335U 14.0 FHD TOUCH 250NITS MATT 8GB DDR4 3200 SSD256 INTEL IRIS XE GRAPHICS W11PRO New Repack/Repacked мнения
, HP ELITEBOOK 640 G10 I5-1335U 14.0 FHD TOUCH 250NITS MATT 8GB DDR4 3200 SSD256 INTEL IRIS XE GRAPHICS W11PRO New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP ELITEBOOK 640 G10 I5-1335U 14.0 FHD TOUCH 250NITS MATT 8GB DDR4 3200 SSD256 INTEL IRIS XE GRAPHICS W11PRO New Repack/Repacked
, гаранция HP ELITEBOOK 640 G10 I5-1335U 14.0 FHD TOUCH 250NITS MATT 8GB DDR4 3200 SSD256 INTEL IRIS XE GRAPHICS W11PRO New Repack/Repacked
, бърза доставка HP ELITEBOOK 640 G10 I5-1335U 14.0 FHD TOUCH 250NITS MATT 8GB DDR4 3200 SSD256 INTEL IRIS XE GRAPHICS W11PRO New Repack/Repacked
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard 84S98UT характеристики
, Hewlett-Packard 84S98UT спецификации
, Hewlett-Packard 84S98UT review
, Hewlett-Packard 84S98UT сравнение
, Hewlett-Packard 84S98UT отзиви
, Hewlett-Packard 84S98UT намаление
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor family: | Intel® Core™ i5 |
| Processor boost frequency: | 4.6 GHz |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor threads: | 12 |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor cores: | 10 |
| Processor model: | i5-1335U |
| Configurable TDP-down: | 12 W |
| Maximum turbo power: | 55 W |
| Processor base power: | 15 W |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.4 GHz |
| Performance cores: | 2 |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.6 GHz |
| Efficient cores: | 8 |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card family: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Non-ECC: | Yes |
| Internal memory: | 8 GB |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 8 GB |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Product colour: | Silver |
| Product type: | Laptop |
| Introduction year: | 2023 |
| Colour name: | Pike silver aluminum |
| Original brand name: | HP |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Depth: | 213.9 mm |
| Height: | 19.9 mm |
| Weight: | 1.41 kg |
| Width: | 321.9 mm |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Antenna type: | 2x2 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| Package height: | 305 mm |
| Package depth: | 483 mm |
| Package width: | 69 mm |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Touchscreen: | Yes |
| HD type: | Full HD |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Panel type: | IPS |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Display bezel technology: | Micro-Edge |
| Colour gamut: | 45% |
| Display diagonal (metric): | 35.6 cm |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| RGB colour space: | NTSC |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Audio system: | Bang & Olufsen |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of microphones: | 2 |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Low halogen: | Yes |
| Total storage capacity: | 256 GB |
| Storage media: | SSD |
| Optical drive type: | No |
| NVMe: | Yes |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total SSDs capacity: | 256 GB |
| SSD capacity: | 256 GB |
| SSD interface: | PCI Express |
| HDMI version: | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 1 |
| Front camera: | Yes |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Front camera HD type: | HD |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity: | 51 Wh |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery weight: | 181.83 g |
| Pointing device: | Clickpad |
| Numeric keypad: | No |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Keyboard special features: | Odporność na zalanie |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Hazard pictogram(s): | GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful, GHS08: Health hazard |
| HP Security tools: | Padlock loop; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Integrated accessories cable lock; Slim cable lock |
| HP Connection Optimizer: | Yes |
| HP speaker type: | HP Dual Speakers |
| HP segment: | Business |
| HP Management tools: | HP Client Catalog; HP Power Manager; HP Client Management Script Library (download); HP Driver Packs (download); HP Image Assistant Gen5 (download); HP Patch Assistant (download); HP Cloud Recovery; H |
| HP Support Assistant: | Yes |
| HP front camera: | HP Webcam HD IR |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainable technologies and materials: | EU ROHS, WEEE |






