-36 %
ASUS VA27ECPSN computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VA27ECPSN
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 9.57kg
294.16€ (575.32лв.)
460.85€ (901.34лв.)
без ДДС: 245.13€ (479.43лв.)
![]() |
12 x 27.78 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS VA27ECPSN computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, VA27ECPSN
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS VA27ECPSN computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, цена ASUS VA27ECPSN computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, оферти ASUS VA27ECPSN computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ревю ASUS VA27ECPSN computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, промоция ASUS VA27ECPSN computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, онлайн магазин ASUS VA27ECPSN computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, поръчай ASUS VA27ECPSN computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ASUS VA27ECPSN computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black мнения
, ASUS VA27ECPSN computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS VA27ECPSN computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, гаранция ASUS VA27ECPSN computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, бърза доставка ASUS VA27ECPSN computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS VA27ECPSN характеристики
, ASUS VA27ECPSN спецификации
, ASUS VA27ECPSN review
, ASUS VA27ECPSN сравнение
, ASUS VA27ECPSN отзиви
, ASUS VA27ECPSN намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Business |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Power consumption (PowerSave): | 0.5 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 20 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 20 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Depth (with stand): | 226.3 mm |
| Height (with stand): | 373.3 mm |
| Width (with stand): | 612.4 mm |
| Weight (with stand): | 6.48 kg |
| Height (without stand): | 367 mm |
| Depth (without stand): | 47.2 mm |
| Weight (without stand): | 3.64 kg |
| Width (without stand): | 612.4 mm |
| Ethernet LAN: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Flicker-free technology: | Yes |
| AMD FreeSync: | No |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Package weight: | 8.52 kg |
| Package type: | Box |
| Package width: | 680 mm |
| Package depth: | 170 mm |
| Package height: | 475 mm |
| Quick start guide: | Yes |
| Cables included: | HDMI, AC, USB Type-C, DisplayPort |
| Stand included: | Yes |
| HD type: | Full HD |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Response time: | 5 ms |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Screen shape: | Flat |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Digital vertical frequency: | 48 - 75 Hz |
| Touchscreen: | No |
| Pixel pitch: | 0.311 x 0.311 mm |
| Digital horizontal frequency: | 30 - 84 kHz |
| Display technology: | LED |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Viewable size, horizontal: | 59.8 cm |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| Panel type: | IPS |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 4 W |
| Built-in camera: | No |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 35° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Swivelling: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Height adjustment: | Yes, 15 cm |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Pivot: | Yes |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Swivel angle range: | -180 - 180° |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| HDCP: | Yes |
| HDMI version: | 1.4 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| HDCP version: | 1.4 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 3 |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| USB Power Delivery up to: | 65 W |
| Headphone out: | Yes |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI: | Yes |






