





ASUS TUF Gaming VG34VQL1B LED display 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VG34VQL1B
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 11.65kg
406.97€ (795.96лв.)
без ДДС: 339.14€ (663.30лв.)
![]() |
12 x 38.43 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS TUF Gaming VG34VQL1B LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, VG34VQL1B
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS TUF Gaming VG34VQL1B LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, цена ASUS TUF Gaming VG34VQL1B LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, оферти ASUS TUF Gaming VG34VQL1B LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, ревю ASUS TUF Gaming VG34VQL1B LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, промоция ASUS TUF Gaming VG34VQL1B LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, онлайн магазин ASUS TUF Gaming VG34VQL1B LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, поръчай ASUS TUF Gaming VG34VQL1B LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, ASUS TUF Gaming VG34VQL1B LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black мнения
, ASUS TUF Gaming VG34VQL1B LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS TUF Gaming VG34VQL1B LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, гаранция ASUS TUF Gaming VG34VQL1B LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, бърза доставка ASUS TUF Gaming VG34VQL1B LED display 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS VG34VQL1B характеристики
, ASUS VG34VQL1B спецификации
, ASUS VG34VQL1B review
, ASUS VG34VQL1B сравнение
, ASUS VG34VQL1B отзиви
, ASUS VG34VQL1B намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Feet colour: | Black |
| Detachable stand: | Yes |
| Front bezel colour: | Black |
| Power consumption (PowerSave): | 0.3 W |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Power consumption (typical): | 35 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 400681 |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 73 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 40 kWh |
| Height (with stand): | 546 mm |
| Width (with stand): | 809 mm |
| Weight (with stand): | 9.01 kg |
| Depth (with stand): | 274 mm |
| Depth (without stand): | 105 mm |
| Weight (without stand): | 6.6 kg |
| Height (without stand): | 366 mm |
| Width (without stand): | 809 mm |
| AMD FreeSync: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package weight: | 12.1 kg |
| Package depth: | 974 mm |
| Package width: | 510 mm |
| Package height: | 220 mm |
| Package type: | Box |
| Quick start guide: | Yes |
| Stand included: | Yes |
| HD type: | UltraWide Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0.2325 x 0.2325 mm |
| Response time: | 1 ms |
| Native aspect ratio: | 21:9 |
| LED backlight: | Yes |
| Digital vertical frequency: | 48 - 165 Hz |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Touchscreen: | No |
| Viewable size, vertical: | 33.4 cm |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |
| Screen shape: | Curved |
| Panel type: | VA |
| Display technology: | LCD |
| Digital horizontal frequency: | 30 - 260 kHz |
| Display surface: | Matt |
| Viewable size, horizontal: | 79.7 cm |
| Contrast ratio (typical): | 4000:1 |
| Display brightness (typical): | 550 cd/m² |
| Display resolution: | 3440 x 1440 pixels |
| Display diagonal: | 86.4 cm (34") |
| Colour gamut standard: | sRGB, DCI-P3 |
| sRGB coverage (typical): | 120% |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range (HDR) 400 |
| DCI-P3 coverage: | 90% |
| Screen curvature rating: | 1500R |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Display brightness (peak): | 550 cd/m² |
| Built-in camera: | No |
| RMS rated power: | 4 W |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Swivel angle range: | 10 - -10° |
| Swivelling: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Tilt angle range: | 15 - -5° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Adjustable height (max): | 13 cm |
| Built-in USB hub: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| HDCP: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 2.0 |
| Headphone outputs: | 1 |
| Number of upstream ports: | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 4 |
| Headphone out: | Yes |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| HDCP version: | 2.2 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity: | 1 |
| HDMI: | Yes |
| Shadow control: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 85285210 |






