


-36 %



ASUS TUF Gaming VG32VQR computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VG32VQR
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 13.04kg
367.73€ (719.21лв.)
576.12€ (1,126.79лв.)
без ДДС: 306.44€ (599.34лв.)
![]() |
12 x 34.73 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS TUF Gaming VG32VQR computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, VG32VQR
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS TUF Gaming VG32VQR computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, цена ASUS TUF Gaming VG32VQR computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, оферти ASUS TUF Gaming VG32VQR computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ревю ASUS TUF Gaming VG32VQR computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, промоция ASUS TUF Gaming VG32VQR computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, онлайн магазин ASUS TUF Gaming VG32VQR computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, поръчай ASUS TUF Gaming VG32VQR computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ASUS TUF Gaming VG32VQR computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black мнения
, ASUS TUF Gaming VG32VQR computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS TUF Gaming VG32VQR computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, гаранция ASUS TUF Gaming VG32VQR computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, бърза доставка ASUS TUF Gaming VG32VQR computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS VG32VQR характеристики
, ASUS VG32VQR спецификации
, ASUS VG32VQR review
, ASUS VG32VQR сравнение
, ASUS VG32VQR отзиви
, ASUS VG32VQR намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Feet colour: | Black |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (off): | 0.5 W |
| Power consumption (typical): | 90 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 493693 |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 73 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 41 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Width (with stand): | 713.4 mm |
| Height (with stand): | 580.8 mm |
| Depth (with stand): | 233.4 mm |
| Width (without stand): | 713 mm |
| Depth (without stand): | 96.3 mm |
| Weight (without stand): | 5.83 kg |
| Weight (with stand): | 9.13 kg |
| Height (without stand): | 425.7 mm |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package weight: | 13.4 kg |
| Package height: | 679 mm |
| Package depth: | 253 mm |
| Package width: | 815 mm |
| Screen shape: | Flat |
| Display brightness (typical): | 400 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamic): | 10000000:1 |
| Display diagonal: | 80 cm (31.5") |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Response time: | 1 ms |
| Viewable size, horizontal: | 69.7 cm |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Display technology: | LED |
| Pixel pitch: | 0.272 x 0.272 mm |
| Digital horizontal frequency: | 30 - 222 kHz |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Panel type: | VA |
| Digital vertical frequency: | 48 - 165 Hz |
| Viewable size, vertical: | 39.2 cm |
| Touchscreen: | No |
| Screen curvature rating: | 1800R |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| RMS rated power: | 4 W |
| Built-in camera: | No |
| Tilt angle range: | 20 - -3° |
| Cable lock slot: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Swivel angle range: | 60 - -60° |
| Adjustable height (max): | 14 cm |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| HDCP: | Yes |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| Headphone outputs: | 1 |
| HDMI version: | 2.0 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Built-in USB hub: | No |
| Headphone out: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 85285210 |
| Warnings: | Do not expose to water or excessive moisture., The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |






