





ASUS RT-AX58U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RT-AX58U
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 1.00kg
150.43€ (294.22лв.)
без ДДС: 125.36€ (245.18лв.)
![]() |
12 x 14.21 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS RT-AX58U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, RT-AX58U
, ASUS
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете ASUS RT-AX58U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, цена ASUS RT-AX58U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, оферти ASUS RT-AX58U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, ревю ASUS RT-AX58U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, промоция ASUS RT-AX58U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, онлайн магазин ASUS RT-AX58U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, поръчай ASUS RT-AX58U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, ASUS RT-AX58U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) мнения
, ASUS RT-AX58U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, asus {ucfirst}безжични рутери
, оригинален ASUS RT-AX58U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, гаранция ASUS RT-AX58U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, бърза доставка ASUS RT-AX58U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, ASUS RT-AX58U характеристики
, ASUS RT-AX58U спецификации
, ASUS RT-AX58U review
, ASUS RT-AX58U сравнение
, ASUS RT-AX58U отзиви
, ASUS RT-AX58U намаление
| Processor frequency: | 1500 MHz |
| Built-in processor: | Yes |
| Internal memory: | 512 MB |
| Flash memory: | 256 MB |
| LED indicators: | LAN, Power, WAN |
| On/off switch: | Yes |
| Power source type: | AC, DC |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 110 - 240 V |
| Output current: | 1.75 A |
| Output voltage: | 19 V |
| Security algorithms: | WPS, WPA-PSK, WPA3, WPA2-PSK, WPA2-Enterprise |
| Firewall: | Yes |
| Firewall security: | SPI intrusion detection, DoS protection |
| Reset button: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| WPS push button: | Yes |
| Weight: | 538 g |
| Depth: | 224 mm |
| Width: | 154 mm |
| Height: | 160 mm |
| Ethernet LAN data rates: | 100, 1000 Mbit/s, 10 |
| Networking standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN interface type: | Gigabit Ethernet |
| Windows operating systems supported: | Windows 8, Windows 10, Windows 7 |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Cables included: | AC |
| AC adapter included: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN data transfer rate (max): | 2402 Mbit/s |
| Management protocols: | UPnP, IGMP v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, NTP Client, DDNS, Port Trigger, Port Forwarding, DMZ, System Event Log |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 1 |
| USB port: | Yes |
| Memory card slot(s): | No |
| Antenna design: | External |
| Antennas quantity: | 4 |
| Detachable antenna(s): | Yes |
| SIM card slot: | No |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| DSL WAN: | No |
| Ethernet WAN: | Yes |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| Frequency range: | 2.4 - 5 GHz |
| Transmission encryption: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 85176990 |
| 4G: | No |
| 3G: | No |






