





ASUS ROG Strix XG32VC computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: XG32VC
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 13.60kg
351.53€ (687.53лв.)
без ДДС: 292.94€ (572.94лв.)
![]() |
12 x 33.20 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ROG Strix XG32VC computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, XG32VC
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS ROG Strix XG32VC computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, цена ASUS ROG Strix XG32VC computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, оферти ASUS ROG Strix XG32VC computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ревю ASUS ROG Strix XG32VC computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, промоция ASUS ROG Strix XG32VC computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, онлайн магазин ASUS ROG Strix XG32VC computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, поръчай ASUS ROG Strix XG32VC computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ASUS ROG Strix XG32VC computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black мнения
, ASUS ROG Strix XG32VC computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS ROG Strix XG32VC computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, гаранция ASUS ROG Strix XG32VC computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, бърза доставка ASUS ROG Strix XG32VC computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS XG32VC характеристики
, ASUS XG32VC спецификации
, ASUS XG32VC review
, ASUS XG32VC сравнение
, ASUS XG32VC отзиви
, ASUS XG32VC намаление
| Feet colour: | Black |
| Product colour: | Black |
| Frameless design: | Yes |
| Market positioning: | Gaming |
| Front bezel colour: | Black |
| Power consumption (standby): | 0.2 W |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Power consumption (off): | 0.2 W |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 55 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 403922 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 41 kWh |
| Weight (without stand): | 5.8 kg |
| Height (without stand): | 426 mm |
| Height (with stand): | 552 mm |
| Depth (without stand): | 118 mm |
| Width (without stand): | 713 mm |
| Depth (with stand): | 279 mm |
| Weight (with stand): | 9.3 kg |
| Width (with stand): | 713 mm |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium Pro |
| Flicker-free technology: | Yes |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| Package weight: | 13.6 kg |
| Package width: | 800 mm |
| Package height: | 626 mm |
| Package type: | Box |
| Package depth: | 280 mm |
| Cables included: | USB, HDMI, DisplayPort, USB Type-C, AC |
| Power adapter included: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| Stand included: | Yes |
| Display number of colours: | 1.073 billion colours |
| Display brightness (typical): | 400 cd/m² |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Screen shape: | Curved |
| Viewable size diagonal: | 80.1 cm |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Supported graphics resolutions: | 2560 x 1440 |
| Display technology: | LED |
| Digital vertical frequency: | 48 - 170 Hz |
| Touchscreen: | No |
| Response time: | 1 ms |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| sRGB coverage (typical): | 125% |
| Pixel pitch: | 0.277 x 0.277 mm |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Viewable size, vertical: | 39.2 cm |
| Viewable size, horizontal: | 69.7 cm |
| Maximum refresh rate: | 170 Hz |
| Digital horizontal frequency: | 30 - 250 kHz |
| Display diagonal: | 80 cm (31.5") |
| Colour gamut standard: | sRGB |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | No |
| Tilt adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Swivel angle range: | -25 - 25° |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 20° |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Height adjustment: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Swivelling: | Yes |
| Adjustable height (max): | 10 cm |
| HDMI version: | 2.0 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| HDCP: | Yes |
| USB upstream port type: | USB Type-B |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| Number of upstream ports: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-C downstream ports quantity: | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 2 |
| HDMI: | Yes |
| DC-in jack: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| DVI port: | No |
| Audio input: | No |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Harmonized System (HS) code: | 85285210 |






