





ASUS ProArt PA279CV computer monitor 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black, Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PA279CV
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 10.80kg
407.83€ (797.65лв.)
без ДДС: 339.86€ (664.71лв.)
![]() |
12 x 38.51 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ProArt PA279CV computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, Silver
, PA279CV
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS ProArt PA279CV computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, Silver
, цена ASUS ProArt PA279CV computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, Silver
, оферти ASUS ProArt PA279CV computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, Silver
, ревю ASUS ProArt PA279CV computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, Silver
, промоция ASUS ProArt PA279CV computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, Silver
, онлайн магазин ASUS ProArt PA279CV computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, Silver
, поръчай ASUS ProArt PA279CV computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, Silver
, ASUS ProArt PA279CV computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, Silver мнения
, ASUS ProArt PA279CV computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, Silver сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS ProArt PA279CV computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, Silver
, гаранция ASUS ProArt PA279CV computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, Silver
, бърза доставка ASUS ProArt PA279CV computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, Silver
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS PA279CV характеристики
, ASUS PA279CV спецификации
, ASUS PA279CV review
, ASUS PA279CV сравнение
, ASUS PA279CV отзиви
, ASUS PA279CV намаление
| Front bezel colour: | Black |
| Frameless design: | Yes |
| Feet colour: | Silver |
| Detachable stand: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Photo editing |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 32 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 54 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 403921 |
| Power consumption (typical): | 32.1 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (off): | 0.2 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Height (without stand): | 370 mm |
| Depth (without stand): | 60 mm |
| Weight (without stand): | 5.7 kg |
| Width (without stand): | 614 mm |
| Weight (with stand): | 8.6 kg |
| Width (with stand): | 614 mm |
| Depth (with stand): | 227.8 mm |
| Height (with stand): | 523.4 mm |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package depth: | 161 mm |
| Package height: | 680 mm |
| Package type: | Box |
| Package weight: | 11.2 kg |
| Package width: | 516 mm |
| Stand included: | Yes |
| Cables included: | AC |
| Quick start guide: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Viewable size, horizontal: | 59.7 cm |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | SmartContrast |
| Viewable size diagonal: | 68.5 cm |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| sRGB coverage (typical): | 100% |
| Panel type: | IPS |
| Display technology: | LED |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Supported graphics resolutions: | 3840 x 2160 |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Digital vertical frequency: | 40 - 60 Hz |
| Screen shape: | Flat |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Touchscreen: | No |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Contrast ratio (dynamic): | 100000000:1 |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| Digital horizontal frequency: | 29 - 160 kHz |
| Display number of colours: | 1.073 billion colours |
| Pixel pitch: | 0.155 x 0.155 mm |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Response time: | 5 ms |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in camera: | No |
| RMS rated power: | 2 W |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Swivel angle range: | -45 - 45° |
| Adjustable height (max): | 15 cm |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Pivot: | Yes |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Height adjustment: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Tilt angle range: | -5 - 35° |
| Swivelling: | Yes |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| Headphone out: | Yes |
| Number of upstream ports: | 4 |
| Audio input: | No |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI: | Yes |
| AC (power) in: | Yes |
| USB Type-C downstream ports quantity: | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 4 |
| HDMI version: | 2.0 |
| DVI port: | No |
| HDCP: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Headphone outputs: | 1 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS): | 8528521000 |
| Harmonized System (HS) code: | 85285210 |
| Warnings: | Unplug the monitor from the power source before cleaning., Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |





