





ASUS ProArt PA278CV computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PA278CV
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 10.90kg
313.09€ (612.35лв.)
без ДДС: 260.91€ (510.30лв.)
![]() |
12 x 29.57 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ProArt PA278CV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, PA278CV
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS ProArt PA278CV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, цена ASUS ProArt PA278CV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, оферти ASUS ProArt PA278CV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ревю ASUS ProArt PA278CV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, промоция ASUS ProArt PA278CV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, онлайн магазин ASUS ProArt PA278CV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, поръчай ASUS ProArt PA278CV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ASUS ProArt PA278CV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black мнения
, ASUS ProArt PA278CV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS ProArt PA278CV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, гаранция ASUS ProArt PA278CV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, бърза доставка ASUS ProArt PA278CV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS PA278CV характеристики
, ASUS PA278CV спецификации
, ASUS PA278CV review
, ASUS PA278CV сравнение
, ASUS PA278CV отзиви
, ASUS PA278CV намаление
| Feet colour: | Silver |
| Front bezel colour: | Black |
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Graphics design |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 32 kWh |
| Power consumption (PowerSave): | 0.5 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 21.28 W |
| Power consumption (off): | 0 W |
| Depth (without stand): | 54 mm |
| Height (without stand): | 372 mm |
| Width (without stand): | 615 mm |
| Width (with stand): | 615 mm |
| Height (with stand): | 524 mm |
| Depth (with stand): | 228 mm |
| Weight (with stand): | 8.4 kg |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Package width: | 731 mm |
| Package depth: | 227 mm |
| Package height: | 456 mm |
| Package weight: | 10.7 kg |
| Package type: | Box |
| Cables included: | HDMI, USB Type-C, DisplayPort, AC |
| sRGB coverage (typical): | 100% |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | SmartContrast |
| Pixel pitch: | 0.233 x 0.233 mm |
| Supported graphics resolutions: | 2560 x 1440 |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Digital vertical frequency: | 46 - 75 Hz |
| Response time: | 5 ms |
| Contrast ratio (dynamic): | 100000000:1 |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Screen shape: | Flat |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Digital horizontal frequency: | 30 - 112 kHz |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Viewable size, horizontal: | 59.7 cm |
| Display technology: | LED |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| Panel type: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| RMS rated power: | 4 W |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Built-in camera: | No |
| Number of speakers: | 2 |
| Adjustable height (max): | 15 cm |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 35° |
| Swivel angle range: | -45 - 45° |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Swivelling: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| USB Power Delivery up to: | 65 W |
| HDMI: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Charging port type: | USB Type-C |
| HDCP: | Yes |
| Audio input: | No |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| Headphone out: | Yes |
| DVI port: | No |
| USB upstream port type: | USB Type-C |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 4 |
| HDMI version: | 1.4 |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| Harmonized System (HS) code: | 85285210 |






