





ASUS PA247CV computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black, Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PA247CV
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 8.30kg
233.81€ (457.29лв.)
без ДДС: 194.84€ (381.07лв.)
![]() |
12 x 22.08 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS PA247CV computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Silver
, PA247CV
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS PA247CV computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Silver
, цена ASUS PA247CV computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Silver
, оферти ASUS PA247CV computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Silver
, ревю ASUS PA247CV computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Silver
, промоция ASUS PA247CV computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Silver
, онлайн магазин ASUS PA247CV computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Silver
, поръчай ASUS PA247CV computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Silver
, ASUS PA247CV computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Silver мнения
, ASUS PA247CV computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Silver сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS PA247CV computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Silver
, гаранция ASUS PA247CV computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Silver
, бърза доставка ASUS PA247CV computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Silver
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS PA247CV характеристики
, ASUS PA247CV спецификации
, ASUS PA247CV review
, ASUS PA247CV сравнение
, ASUS PA247CV отзиви
, ASUS PA247CV намаление
| Market positioning: | Graphics design |
| Product colour: | Black |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 22 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 377829 |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (typical): | 18 W |
| Weight (without stand): | 4.2 kg |
| Depth (without stand): | 52.8 mm |
| Width (without stand): | 539.7 mm |
| Height (with stand): | 471.8 mm |
| Width (with stand): | 539.7 mm |
| Weight (with stand): | 6.3 kg |
| Height (without stand): | 329.9 mm |
| Depth (with stand): | 211.4 mm |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | No |
| Package width: | 632 mm |
| Package height: | 450 mm |
| Package weight: | 8.3 kg |
| Package depth: | 216 mm |
| Display number of colours: | 16.78 million colours |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| sRGB coverage (typical): | 100% |
| HD type: | Full HD |
| Response time: | 5 ms |
| Panel type: | IPS |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display surface: | Matt |
| Screen shape: | Flat |
| Display diagonal: | 60.5 cm (23.8") |
| Touchscreen: | No |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display technology: | LED |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| RMS rated power: | 4 W |
| Number of speakers: | 2 |
| Adjustable height (max): | 13 cm |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 35° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Swivel angle range: | -90 - 90° |
| Swivelling: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| HDMI version: | 1.4 |
| Audio input: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| HDMI: | Yes |
| DVI port: | No |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| Charging port type: | USB Type-C |
| HDCP: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB upstream port type: | USB Type-C |
| Built-in USB hub: | Yes |
| DC-in jack: | Yes |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS): | 8528521000 |
| Harmonized System (HS) code: | 85285210 |
| Warnings: | Unplug the monitor from the power source before cleaning., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |





