





ASUS NUC 13 RNUC13ANHI500002I Black i5-1340P – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 90AR00C1-M000B0
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.66kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
ASUS NUC 13 RNUC13ANHI500002I Black i5-1340P
, 90AR00C1-M000B0
, ASUS
, Настолни компютри
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS NUC 13 RNUC13ANHI500002I Black i5-1340P
, цена ASUS NUC 13 RNUC13ANHI500002I Black i5-1340P
, оферти ASUS NUC 13 RNUC13ANHI500002I Black i5-1340P
, ревю ASUS NUC 13 RNUC13ANHI500002I Black i5-1340P
, промоция ASUS NUC 13 RNUC13ANHI500002I Black i5-1340P
, онлайн магазин ASUS NUC 13 RNUC13ANHI500002I Black i5-1340P
, поръчай ASUS NUC 13 RNUC13ANHI500002I Black i5-1340P
, ASUS NUC 13 RNUC13ANHI500002I Black i5-1340P мнения
, ASUS NUC 13 RNUC13ANHI500002I Black i5-1340P сравнение
, евтин Настолни компютри
, топ Настолни компютри
, най-добър Настолни компютри
, нов Настолни компютри
, asus {ucfirst}настолни компютри
, оригинален ASUS NUC 13 RNUC13ANHI500002I Black i5-1340P
, гаранция ASUS NUC 13 RNUC13ANHI500002I Black i5-1340P
, бърза доставка ASUS NUC 13 RNUC13ANHI500002I Black i5-1340P
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Настолни компютри
, настолни компютри в българия
, настолни компютри techmag
, онлайн поръчка Настолни компютри
, магазин за Настолни компютри
, топ оферти Настолни компютри
, ASUS 90AR00C1-M000B0 характеристики
, ASUS 90AR00C1-M000B0 спецификации
, ASUS 90AR00C1-M000B0 review
, ASUS 90AR00C1-M000B0 сравнение
, ASUS 90AR00C1-M000B0 отзиви
, ASUS 90AR00C1-M000B0 намаление
| Performance cores: | 4 |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.6 GHz |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.4 GHz |
| Efficient cores: | 8 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor family: | Intel® Core™ i5 |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor cores: | 12 |
| Processor threads: | 16 |
| Built-in processor: | Yes |
| ECC supported by processor: | No |
| Processor model: | i5-1340P |
| Processor boost frequency: | 4.6 GHz |
| Graphics card family: | Intel |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| Supported memory types: | DDR4-SDRAM |
| Number of memory slots: | 2 |
| Memory slots type: | SO-DIMM |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Product type: | Mini PC barebone |
| On/off switch: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Product colour: | Black |
| Cable lock slot: | Yes |
| Cooling type: | Active |
| Power supply: | 120 W |
| Power supply type: | External AC adapter |
| Weight: | 750 g |
| Depth: | 112 mm |
| Height: | 54 mm |
| Width: | 117 mm |
| Bluetooth: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Built-in speaker(s): | No |
| NVMe: | Yes |
| SSD form factor: | M.2 |
| Storage drive sizes supported: | M.2 |
| Supported storage drive types: | SSD |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 2.1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| DC-in jack: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 2 |





