


-42 %



DELL Latitude 5450 Intel Core Ultra 7 165U Laptop 35.6 cm (14") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: N047L545014EMEA_VP
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.48kg
1,589.59€ (3,108.97лв.)
2,725.02€ (5,329.68лв.)
без ДДС: 1,324.66€ (2,590.81лв.)
![]() |
12 x 150.11 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL Latitude 5450 Intel Core Ultra 7 165U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, N047L545014EMEA_VP
, DELL
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете DELL Latitude 5450 Intel Core Ultra 7 165U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, цена DELL Latitude 5450 Intel Core Ultra 7 165U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, оферти DELL Latitude 5450 Intel Core Ultra 7 165U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, ревю DELL Latitude 5450 Intel Core Ultra 7 165U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, промоция DELL Latitude 5450 Intel Core Ultra 7 165U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, онлайн магазин DELL Latitude 5450 Intel Core Ultra 7 165U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, поръчай DELL Latitude 5450 Intel Core Ultra 7 165U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, DELL Latitude 5450 Intel Core Ultra 7 165U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey мнения
, DELL Latitude 5450 Intel Core Ultra 7 165U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, dell {ucfirst}лаптопи
, оригинален DELL Latitude 5450 Intel Core Ultra 7 165U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, гаранция DELL Latitude 5450 Intel Core Ultra 7 165U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, бърза доставка DELL Latitude 5450 Intel Core Ultra 7 165U Laptop 35.6 cm (14) Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, DELL N047L545014EMEA_VP характеристики
, DELL N047L545014EMEA_VP спецификации
, DELL N047L545014EMEA_VP review
, DELL N047L545014EMEA_VP сравнение
, DELL N047L545014EMEA_VP отзиви
, DELL N047L545014EMEA_VP намаление
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor threads: | 14 |
| Maximum turbo power: | 57 W |
| Processor cache: | 12 MB |
| Efficient-core base frequency: | 1.2 GHz |
| Processor cores: | 12 |
| Processor generation: | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Processor model: | 165U |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency: | 2.1 GHz |
| Processor base power: | 15 W |
| Performance-core base frequency: | 1.7 GHz |
| Low Power Efficient-cores: | 2 |
| Processor boost frequency: | 4.9 GHz |
| Low Power Efficient-core Base Frequency: | 700 MHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.9 GHz |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Efficient cores: | 8 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.8 GHz |
| Performance cores: | 2 |
| Discrete graphics card: | No |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| Internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Memory layout (slots x size): | 2 x 8 GB |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Memory data transfer rate: | 5600 MT/s |
| Product colour: | Grey |
| Product type: | Laptop |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter power: | 65 W |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| USB Type-C charging port: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Cable lock slot type: | Wedge |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Non-operating vibration: | 1.3 G |
| Operating shock: | 110 G |
| Operating altitude: | -15.2 - 3048 m |
| Non-operating shock: | 160 G |
| Non-operating altitude: | -15.2 - 10668 m |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating vibration: | 0.66 G |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 65 °C |
| Width: | 321.4 mm |
| Weight: | 1.4 kg |
| Height (front): | 1.91 cm |
| Depth: | 212 mm |
| Height (rear): | 2.1 cm |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Mobile network connection: | No |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 1000, 100 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type: | 2x2 |
| Wi-Fi data rate (max): | 2400 Mbit/s |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Ambient light sensor: | Yes |
| Cables included: | AC |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Panel type: | IPS |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Pixel density: | 157 ppi |
| HD type: | Full HD |
| LED backlight: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Trial software: | Microsoft Office Trial,McAfee Business Protection 1-year |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Number of microphones: | 2 |
| Audio system: | MaxxAudio Pro |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Speakers manufacturer: | Waves |
| Speaker power: | 2 W |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| SSD form factor: | M.2 |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Optical drive type: | No |
| Storage media: | SSD |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Card reader integrated: | No |
| NVMe: | Yes |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| HDMI version: | 2.1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Number of USB ports with PowerShare support: | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| PowerShare: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Front camera resolution (numeric): | 2.07 MP |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Battery capacity: | 54 Wh |
| Battery recharge time: | 3 h |
| Battery voltage: | 11.4 V |
| Fast charging: | Yes |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery weight: | 220 g |
| Numeric keypad: | No |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e): | 4 |
| PAIA version: | GaBi version 1, 2024 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e): | 2 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e): | 87 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e): | 111 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e): | 24 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e): | 81 |
| AI software frameworks supported by NPU: | ONNX RT, OpenVINO, DirectML, Windows ML |
| Sparsity support: | Yes |
| AI datatype support on NPU: | FP32, Int8, FP16 |
| Neural processor unit (NPU): | Intel AI Boost |
| Maximum frequency NPU: | 1.4 GHz |
| Windows Studio effects support: | Yes |






