


-33 %



MSI Cubi NUC 1M-002EU Intel Core 5 120U 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Cubi NUC 1M-002EU
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 1.65kg
639.43€ (1,250.62лв.)
959.15€ (1,875.93лв.)
без ДДС: 532.86€ (1,042.18лв.)
![]() |
12 x 60.38 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI Cubi NUC 1M-002EU Intel Core 5 120U 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, Cubi NUC 1M-002EU
, MSI
, Настолни компютри
, Настолни компютри & Монитори
, купете MSI Cubi NUC 1M-002EU Intel Core 5 120U 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, цена MSI Cubi NUC 1M-002EU Intel Core 5 120U 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, оферти MSI Cubi NUC 1M-002EU Intel Core 5 120U 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, ревю MSI Cubi NUC 1M-002EU Intel Core 5 120U 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, промоция MSI Cubi NUC 1M-002EU Intel Core 5 120U 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, онлайн магазин MSI Cubi NUC 1M-002EU Intel Core 5 120U 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, поръчай MSI Cubi NUC 1M-002EU Intel Core 5 120U 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, MSI Cubi NUC 1M-002EU Intel Core 5 120U 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black мнения
, MSI Cubi NUC 1M-002EU Intel Core 5 120U 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black сравнение
, евтин Настолни компютри
, топ Настолни компютри
, най-добър Настолни компютри
, нов Настолни компютри
, msi {ucfirst}настолни компютри
, оригинален MSI Cubi NUC 1M-002EU Intel Core 5 120U 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, гаранция MSI Cubi NUC 1M-002EU Intel Core 5 120U 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, бърза доставка MSI Cubi NUC 1M-002EU Intel Core 5 120U 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Настолни компютри
, настолни компютри в българия
, настолни компютри techmag
, онлайн поръчка Настолни компютри
, магазин за Настолни компютри
, топ оферти Настолни компютри
, MSI Cubi NUC 1M-002EU характеристики
, MSI Cubi NUC 1M-002EU спецификации
, MSI Cubi NUC 1M-002EU review
, MSI Cubi NUC 1M-002EU сравнение
, MSI Cubi NUC 1M-002EU отзиви
, MSI Cubi NUC 1M-002EU намаление
| Processor base power: | 15 W |
| Maximum turbo power: | 55 W |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 5 GHz |
| Performance-core base frequency: | 1.4 GHz |
| Performance cores: | 2 |
| Processor generation: | Intel Core (Series 1) |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.8 GHz |
| Efficient cores: | 8 |
| Efficient-core base frequency: | 0.9 GHz |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor model: | 120U |
| Processor family: | Intel Core 5 |
| Processor threads: | 12 |
| Number of processors supported: | 1 |
| Processor cores: | 10 |
| Processor boost frequency: | 5 GHz |
| Processor manufacturer: | Intel |
| On-board graphics card family: | Intel Graphics |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| Supported memory types: | DDR5-SDRAM |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 8 GB |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Internal memory: | 8 GB |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Housing material: | Plastic |
| VESA mounting: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Product colour: | Black |
| Cable lock slot: | Yes |
| Power supply: | 120 W |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 85% |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Height: | 50.1 mm |
| Width: | 132.5 mm |
| Depth: | 135.6 mm |
| Package weight: | 1.45 g |
| Weight: | 0.625 g |
| Package width: | 205 mm |
| Package height: | 94 mm |
| Package depth: | 220 mm |
| Wi-Fi: | Yes |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| LAN controller: | Intel I226-V |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Built-in speaker(s): | No |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Motherboard form factor: | NUC |
| Power cord included: | Yes |
| Display included: | No |
| Keyboard included: | No |
| Mouse included: | No |
| AC adapter included: | Yes |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| SSD form factor: | M.2 |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| NVMe: | Yes |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Optical drive type: | No |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Storage media: | SSD |
| Card reader integrated: | Yes |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| DC-in jack: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 4 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 1.4b/2.1 |
| Microphone in: | No |
| DVI port: | No |
| Number of displays supported: | 4 |
| Power supply type: | External AC adapter |
| Warranty period: | 3 year(s) |
| Cooling type: | Active |
| Number of M.2 (M) slots: | 2 |
| Graphics card family: | Intel |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |






