


-42 %



ASUS ExpertBook B5 B5604CVA-Q90135X Intel Core i5-1335U 16’ WUXGA 16GB DDR5 512GB SSD Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: B5604CVA-Q90135X
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.98kg
978.88€ (1,914.52лв.)
1,678.07€ (3,282.02лв.)
без ДДС: 815.73€ (1,595.43лв.)
![]() |
12 x 92.44 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ExpertBook B5 B5604CVA-Q90135X Intel Core i5-1335U 16’ WUXGA 16GB DDR5 512GB SSD Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro black
, B5604CVA-Q90135X
, ASUS
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете ASUS ExpertBook B5 B5604CVA-Q90135X Intel Core i5-1335U 16’ WUXGA 16GB DDR5 512GB SSD Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro black
, цена ASUS ExpertBook B5 B5604CVA-Q90135X Intel Core i5-1335U 16’ WUXGA 16GB DDR5 512GB SSD Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro black
, оферти ASUS ExpertBook B5 B5604CVA-Q90135X Intel Core i5-1335U 16’ WUXGA 16GB DDR5 512GB SSD Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro black
, ревю ASUS ExpertBook B5 B5604CVA-Q90135X Intel Core i5-1335U 16’ WUXGA 16GB DDR5 512GB SSD Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro black
, промоция ASUS ExpertBook B5 B5604CVA-Q90135X Intel Core i5-1335U 16’ WUXGA 16GB DDR5 512GB SSD Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro black
, онлайн магазин ASUS ExpertBook B5 B5604CVA-Q90135X Intel Core i5-1335U 16’ WUXGA 16GB DDR5 512GB SSD Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro black
, поръчай ASUS ExpertBook B5 B5604CVA-Q90135X Intel Core i5-1335U 16’ WUXGA 16GB DDR5 512GB SSD Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro black
, ASUS ExpertBook B5 B5604CVA-Q90135X Intel Core i5-1335U 16’ WUXGA 16GB DDR5 512GB SSD Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro black мнения
, ASUS ExpertBook B5 B5604CVA-Q90135X Intel Core i5-1335U 16’ WUXGA 16GB DDR5 512GB SSD Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro black сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, asus {ucfirst}лаптопи
, оригинален ASUS ExpertBook B5 B5604CVA-Q90135X Intel Core i5-1335U 16’ WUXGA 16GB DDR5 512GB SSD Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro black
, гаранция ASUS ExpertBook B5 B5604CVA-Q90135X Intel Core i5-1335U 16’ WUXGA 16GB DDR5 512GB SSD Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro black
, бърза доставка ASUS ExpertBook B5 B5604CVA-Q90135X Intel Core i5-1335U 16’ WUXGA 16GB DDR5 512GB SSD Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, ASUS B5604CVA-Q90135X характеристики
, ASUS B5604CVA-Q90135X спецификации
, ASUS B5604CVA-Q90135X review
, ASUS B5604CVA-Q90135X сравнение
, ASUS B5604CVA-Q90135X отзиви
, ASUS B5604CVA-Q90135X намаление
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor model: | i5-1335U |
| Processor family: | Intel® Core™ i5 |
| Processor cores: | 10 |
| Processor frequency: | 3.4 GHz |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor boost frequency: | 4.6 GHz |
| Processor threads: | 12 |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card family: | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Maximum internal memory: | 40 GB |
| Internal memory: | 16 GB |
| Expandable RAM: | Yes |
| Product type: | Laptop |
| Product colour: | Black |
| Housing material: | Aluminium |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| Power supply unit (PSU) capacity: | 65 W |
| Cable lock slot: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Height: | 22.9 mm |
| Width: | 358 mm |
| Depth: | 254.3 mm |
| Weight: | 1.78 kg |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Display diagonal: | 40.6 cm (16") |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| HD type: | WUXGA |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| LED backlight: | Yes |
| Glossy display: | No |
| Screen to body ratio: | 85% |
| NTSC coverage (typical): | 45% |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in loudspeaker: | Yes |
| Dolby Atmos® support: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.1 TMDS |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 1 |
| Number of Thunderbolt 4 USB-C ports: | 2 |
| Audio in (mini jack): | Y |
| Front camera: | Yes |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Privacy lock: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity: | 63 Wh |
| Pointing device: | Touchpad |
| Protection against flooding: | Y |
| Backlight keypad: | Yes |
| Key travel distance: | 1.5 mm |
| Virtual numeric keypad on touchpad: | Yes |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Hazard pictogram(s): | GHS07: Harmful, GHS08: Health hazard, GHS09: Environmental hazard |






