


-39 %



Lenovo ThinkBook 21MR008JPB laptop Intel Core Ultra 5 125U 35.6 cm (14") WUXGA 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 21MR008JPB
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.15kg
1,008.12€ (1,971.71лв.)
1,649.65€ (3,226.44лв.)
без ДДС: 840.10€ (1,643.09лв.)
![]() |
12 x 95.20 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkBook 21MR008JPB laptop Intel Core Ultra 5 125U 35.6 cm (14) WUXGA 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, 21MR008JPB
, Lenovo
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Lenovo ThinkBook 21MR008JPB laptop Intel Core Ultra 5 125U 35.6 cm (14) WUXGA 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, цена Lenovo ThinkBook 21MR008JPB laptop Intel Core Ultra 5 125U 35.6 cm (14) WUXGA 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, оферти Lenovo ThinkBook 21MR008JPB laptop Intel Core Ultra 5 125U 35.6 cm (14) WUXGA 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, ревю Lenovo ThinkBook 21MR008JPB laptop Intel Core Ultra 5 125U 35.6 cm (14) WUXGA 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, промоция Lenovo ThinkBook 21MR008JPB laptop Intel Core Ultra 5 125U 35.6 cm (14) WUXGA 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, онлайн магазин Lenovo ThinkBook 21MR008JPB laptop Intel Core Ultra 5 125U 35.6 cm (14) WUXGA 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, поръчай Lenovo ThinkBook 21MR008JPB laptop Intel Core Ultra 5 125U 35.6 cm (14) WUXGA 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, Lenovo ThinkBook 21MR008JPB laptop Intel Core Ultra 5 125U 35.6 cm (14) WUXGA 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey мнения
, Lenovo ThinkBook 21MR008JPB laptop Intel Core Ultra 5 125U 35.6 cm (14) WUXGA 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, lenovo {ucfirst}лаптопи
, оригинален Lenovo ThinkBook 21MR008JPB laptop Intel Core Ultra 5 125U 35.6 cm (14) WUXGA 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, гаранция Lenovo ThinkBook 21MR008JPB laptop Intel Core Ultra 5 125U 35.6 cm (14) WUXGA 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, бърза доставка Lenovo ThinkBook 21MR008JPB laptop Intel Core Ultra 5 125U 35.6 cm (14) WUXGA 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Lenovo 21MR008JPB характеристики
, Lenovo 21MR008JPB спецификации
, Lenovo 21MR008JPB review
, Lenovo 21MR008JPB сравнение
, Lenovo 21MR008JPB отзиви
, Lenovo 21MR008JPB намаление
| Processor base power: | 15 W |
| Efficient-core base frequency: | 0.8 GHz |
| Performance-core base frequency: | 1.3 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.3 GHz |
| Maximum turbo power: | 57 W |
| Processor generation: | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Efficient cores: | 8 |
| Performance cores: | 2 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.6 GHz |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| Processor cores: | 12 |
| Processor boost frequency: | 4.3 GHz |
| Processor model: | 125U |
| Processor cache: | 12 MB |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 8 GB |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Colour name: | Arctic Grey |
| Housing material: | Aluminium |
| Product colour: | Grey |
| Product type: | Laptop |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| AC adapter power: | 65 W |
| Windows Hello: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable lock slot: | Yes |
| Maximum shipping altitude: | 3048 m |
| Operating relative humidity (H-H): | 8 - 95% |
| Storage temperature (T-T): | 5 - 43 °C |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Depth: | 224 mm |
| Weight: | 1.38 kg |
| Height: | 16.9 mm |
| Width: | 313.5 mm |
| WWAN: | Not installed |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Antenna type: | 2x2 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN data rates: | 100, 1000 |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Panel type: | IPS |
| Colour gamut: | 45% |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| RGB colour space: | NTSC |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| HD type: | WUXGA |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| LED backlight: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Operating system language: | Polish |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Speaker power: | 2 W |
| Number of microphones: | 2 |
| Audio chip: | Realtek ALC3287 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Audio system: | Dolby Audio |
| Compliance certificates: | RoHS |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| NVMe: | Yes |
| SSD form factor: | M.2 |
| Optical drive type: | No |
| Card reader integrated: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Compatible memory cards: | SD |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge ports: | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| HDMI version: | 2.1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Front camera: | Yes |
| Battery life (max): | 6.5 h |
| Continuous video playback time: | 13.01 h |
| Fast charging: | Yes |
| Battery capacity: | 45 Wh |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | No |
| Hazard pictogram(s): | GHS08: Health hazard, GHS07: Harmful, GHS09: Environmental hazard |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Sustainability compliance: | Yes |







