





Asrock Z790M-ITX WiFi Intel Z790 LGA 1700 mini ITX – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Z790M-ITX WiFi
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.87kg
188.11€ (367.92лв.)
без ДДС: 156.76€ (306.60лв.)
![]() |
12 x 17.76 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Asrock Z790M-ITX WiFi Intel Z790 LGA 1700 mini ITX
, Z790M-ITX WiFi
, ASROCK
, Дънни платки
, PC компоненти
, купете Asrock Z790M-ITX WiFi Intel Z790 LGA 1700 mini ITX
, цена Asrock Z790M-ITX WiFi Intel Z790 LGA 1700 mini ITX
, оферти Asrock Z790M-ITX WiFi Intel Z790 LGA 1700 mini ITX
, ревю Asrock Z790M-ITX WiFi Intel Z790 LGA 1700 mini ITX
, промоция Asrock Z790M-ITX WiFi Intel Z790 LGA 1700 mini ITX
, онлайн магазин Asrock Z790M-ITX WiFi Intel Z790 LGA 1700 mini ITX
, поръчай Asrock Z790M-ITX WiFi Intel Z790 LGA 1700 mini ITX
, Asrock Z790M-ITX WiFi Intel Z790 LGA 1700 mini ITX мнения
, Asrock Z790M-ITX WiFi Intel Z790 LGA 1700 mini ITX сравнение
, евтин Дънни платки
, топ Дънни платки
, най-добър Дънни платки
, нов Дънни платки
, asrock {ucfirst}дънни платки
, оригинален Asrock Z790M-ITX WiFi Intel Z790 LGA 1700 mini ITX
, гаранция Asrock Z790M-ITX WiFi Intel Z790 LGA 1700 mini ITX
, бърза доставка Asrock Z790M-ITX WiFi Intel Z790 LGA 1700 mini ITX
, ASROCK цена
, ASROCK промоция
, ASROCK отстъпка
, ASROCK Дънни платки
, дънни платки в българия
, дънни платки techmag
, онлайн поръчка Дънни платки
, магазин за Дънни платки
, топ оферти Дънни платки
, ASROCK Z790M-ITX WiFi характеристики
, ASROCK Z790M-ITX WiFi спецификации
, ASROCK Z790M-ITX WiFi review
, ASROCK Z790M-ITX WiFi сравнение
, ASROCK Z790M-ITX WiFi отзиви
, ASROCK Z790M-ITX WiFi намаление
| Compatible processor series: | Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i5 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor socket: | LGA 1700 |
| Maximum number of SMP processors: | 1 |
| Windows operating systems supported: | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Audio output channels: | 7.1 channels |
| Motherboard form factor: | mini ITX |
| Motherboard chipset: | Intel Z790 |
| Motherboard chipset family: | Intel |
| Audio chip: | Realtek ALC897 |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Unbuffered memory: | Yes |
| Number of memory slots: | 2 |
| Supported memory types: | DDR5-SDRAM |
| Memory slots type: | DIMM |
| ECC сompatibility: | Non-ECC |
| Width: | 170 mm |
| Depth: | 170 mm |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards: | 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet interface type: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Number of SATA III connectors: | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors: | 1 |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| Front panel audio connector: | Yes |
| USB 2.0 connectors: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors: | 1 |
| RGB LED pin header: | Yes |
| BIOS type: | UEFI AMI |
| Supported storage drive interfaces: | M.2, SATA III |
| Supported storage drive types: | HDD & SSD |
| RAID levels: | 5, 1, 0, 10 |
| RAID support: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 4 |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| S/PDIF out port: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| Headphone outputs: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity: | 1 |
| Line-in: | Yes |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots: | 1 |






