









Asrock A620AI WIFI motherboard
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PLYASRAM50063
- Тегло: 0.94kg
- SKU: PLYASRAM50063
141.36€ (276.48лв.)
без ДДС: 117.80€ (230.40лв.)
![]() |
12 x 13.35 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Asrock A620AI WIFI motherboard
, PLYASRAM50063
, ASROCK
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Asrock A620AI WIFI motherboard
, цена Asrock A620AI WIFI motherboard
, оферти Asrock A620AI WIFI motherboard
, ревю Asrock A620AI WIFI motherboard
, промоция Asrock A620AI WIFI motherboard
, онлайн магазин Asrock A620AI WIFI motherboard
, поръчай Asrock A620AI WIFI motherboard
, Asrock A620AI WIFI motherboard мнения
, Asrock A620AI WIFI motherboard сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asrock {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Asrock A620AI WIFI motherboard
, гаранция Asrock A620AI WIFI motherboard
, бърза доставка Asrock A620AI WIFI motherboard
, ASROCK цена
, ASROCK промоция
, ASROCK отстъпка
, ASROCK Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASROCK PLYASRAM50063 характеристики
, ASROCK PLYASRAM50063 спецификации
, ASROCK PLYASRAM50063 review
, ASROCK PLYASRAM50063 сравнение
, ASROCK PLYASRAM50063 отзиви
, ASROCK PLYASRAM50063 намаление
EAN: 4710483942747
MPN: A620AI WiFi
Technical Specifications
| Compatible processor series | AMD Ryzen 7000 Series |
| Compatible processor series | AMD Ryzen™ 8000 Series |
| Compatible processor series | AMD Ryzen 9000 Series |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Graphics card | AMD RDNA 2 |
| On-board graphics card | Yes |
| Graphics card family | AMD |
| Certification | FCC, CE, ErP/EuP ready |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Motherboard chipset | AMD A620 |
| Motherboard chipset family | AMD |
| Motherboard form factor | mini ATX |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Maximum internal memory | 128 GB |
| Memory slots type | DIMM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Number of memory slots | 2 |
| Supported memory types | DDR5 UDIMM |
| Depth | 170 mm |
| Width | 170 mm |
| LAN controller | Dragon RTL8125BG |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 3 |
| USB 2.0 connectors | 2 |
| Number of SATA III connectors | 2 |
| CPU fan connector | Yes |
| RGB LED pin header | Yes |
| Power fan connector | Yes |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Supported storage drive interfaces | M.2, SATA |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| RAID support | Yes |
| RAID levels | 1 |
| RAID levels | 10 |
| Number of HDDs supported | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Number of USB 3.2 Gen 2 Type-A ports | 2 |
| Number of M.2 (M) slots | 2 |
| Number of M.2 (E) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| Warnings | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage. |
| Warnings | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Warnings | Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 26 x 21 x 8 cm
Weight: 0.942 kg

