











Asrock B450 Pro4 R2.0 Socket AM4 ATX AMD B450
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PLYASRAM40067
- Тегло: 1.33kg
- SKU: PLYASRAM40067
85.45€ (167.13лв.)
без ДДС: 71.21€ (139.27лв.)
![]() |
12 x 8.07 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Asrock B450 Pro4 R2.0 Socket AM4 ATX AMD B450
, PLYASRAM40067
, ASROCK
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Asrock B450 Pro4 R2.0 Socket AM4 ATX AMD B450
, цена Asrock B450 Pro4 R2.0 Socket AM4 ATX AMD B450
, оферти Asrock B450 Pro4 R2.0 Socket AM4 ATX AMD B450
, ревю Asrock B450 Pro4 R2.0 Socket AM4 ATX AMD B450
, промоция Asrock B450 Pro4 R2.0 Socket AM4 ATX AMD B450
, онлайн магазин Asrock B450 Pro4 R2.0 Socket AM4 ATX AMD B450
, поръчай Asrock B450 Pro4 R2.0 Socket AM4 ATX AMD B450
, Asrock B450 Pro4 R2.0 Socket AM4 ATX AMD B450 мнения
, Asrock B450 Pro4 R2.0 Socket AM4 ATX AMD B450 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asrock {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Asrock B450 Pro4 R2.0 Socket AM4 ATX AMD B450
, гаранция Asrock B450 Pro4 R2.0 Socket AM4 ATX AMD B450
, бърза доставка Asrock B450 Pro4 R2.0 Socket AM4 ATX AMD B450
, ASROCK цена
, ASROCK промоция
, ASROCK отстъпка
, ASROCK Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASROCK PLYASRAM40067 характеристики
, ASROCK PLYASRAM40067 спецификации
, ASROCK PLYASRAM40067 review
, ASROCK PLYASRAM40067 сравнение
, ASROCK PLYASRAM40067 отзиви
, ASROCK PLYASRAM40067 намаление
EAN: 4710483932786
MPN: B450 PRO4 R2.0
Technical Specifications
| Compatible processor series | 2nd Generation AMD Ryzen™ 7 |
| Compatible processor series | 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 |
| Compatible processor series | 3rd Generation AMD Ryzen™ 7 |
| Compatible processor series | AMD Ryzen™ 7 |
| Compatible processor series | 2nd Generation AMD Ryzen™ 3 |
| Compatible processor series | 3rd Generation AMD Ryzen™ 3 |
| Compatible processor series | 2nd Generation AMD Ryzen™ 5 |
| Compatible processor series | AMD Athlon |
| Compatible processor series | AMD Ryzen™ 5 |
| Compatible processor series | 3rd Generation AMD Ryzen 5 |
| Compatible processor series | AMD Ryzen™ 3 |
| Processor thermal power (max) | 105 W |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor socket | Socket AM4 |
| Maximum resolution | 4096 x 2160 pixels |
| Graphics card family | AMD |
| DirectX version | 12.0 |
| Number of displays supported | 3 |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Motherboard form factor | ATX |
| Motherboard chipset | AMD B450 |
| Motherboard chipset family | AMD |
| Audio chip | Realtek ALC892 / Realtek ALC897 |
| Supported memory clock speeds | 2133 |
| Supported memory clock speeds | 2933 |
| Supported memory clock speeds | 2400 |
| Supported memory clock speeds | 2667 |
| Number of memory slots | 4 |
| Memory slots type | DIMM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Supported memory types | DDR4-SDRAM |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Width | 305 mm |
| Depth | 224 mm |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
| LAN controller | Realtek RTL8111H |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| 12V power connector | Yes |
| USB 2.0 connectors | 2 |
| Number of COM connectors | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 1 |
| Front panel audio connector | Yes |
| CPU fan connector | Yes |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| Number of SATA III connectors | 6 |
| TPM connector | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Drivers included | Yes |
| Cables included | SATA |
| PS/2 ports quantity | 1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 2.x) slots | 4 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 2 |
| Quick installation guide | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 26.5 x 33.5 x 6 cm
Weight: 1.325 kg

