











Asrock A620AM PRO RS WIFI motherboard
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PLYASRAM50060
- Тегло: 1.26kg
- SKU: PLYASRAM50060
122.99€ (240.54лв.)
без ДДС: 102.49€ (200.45лв.)
![]() |
12 x 11.61 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Asrock A620AM PRO RS WIFI motherboard
, PLYASRAM50060
, ASROCK
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Asrock A620AM PRO RS WIFI motherboard
, цена Asrock A620AM PRO RS WIFI motherboard
, оферти Asrock A620AM PRO RS WIFI motherboard
, ревю Asrock A620AM PRO RS WIFI motherboard
, промоция Asrock A620AM PRO RS WIFI motherboard
, онлайн магазин Asrock A620AM PRO RS WIFI motherboard
, поръчай Asrock A620AM PRO RS WIFI motherboard
, Asrock A620AM PRO RS WIFI motherboard мнения
, Asrock A620AM PRO RS WIFI motherboard сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asrock {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Asrock A620AM PRO RS WIFI motherboard
, гаранция Asrock A620AM PRO RS WIFI motherboard
, бърза доставка Asrock A620AM PRO RS WIFI motherboard
, ASROCK цена
, ASROCK промоция
, ASROCK отстъпка
, ASROCK Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASROCK PLYASRAM50060 характеристики
, ASROCK PLYASRAM50060 спецификации
, ASROCK PLYASRAM50060 review
, ASROCK PLYASRAM50060 сравнение
, ASROCK PLYASRAM50060 отзиви
, ASROCK PLYASRAM50060 намаление
EAN: 4711581490956
MPN: A620AM PRO RS WIFI
Technical Specifications
| Processor socket | Socket AM5 |
| Compatible processor series | AMD Ryzen 7000 Series |
| Compatible processor series | AMD Ryzen 9000 Series |
| Compatible processor series | AMD Ryzen™ 8000 Series |
| Processor manufacturer | AMD |
| Graphics card | AMD RDNA 2 |
| Graphics card family | AMD |
| On-board graphics card | Yes |
| Certification | FCC, CE- ErP/EuP ready (ErP/EuP ready power supply is required) |
| Motherboard chipset | AMD A620 |
| Motherboard form factor | micro ATX |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Motherboard chipset family | AMD |
| Maximum internal memory | 256 GB |
| Supported memory types | DDR5 UDIMM |
| Number of memory slots | 4 |
| Memory slots type | DIMM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Width | 244 mm |
| Depth | 244 mm |
| Bluetooth | Yes |
| LAN controller | Dragon RTL8125BG |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| Number of SATA III connectors | 2 |
| Power fan connector | Yes |
| USB 2.0 connectors | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 1 |
| RGB LED pin header | Yes |
| TPM connector | Yes |
| CPU fan connector | Yes |
| BIOS type | UEFI AMI |
| RAID support | Yes |
| Number of HDDs supported | 2 |
| RAID levels | 10 |
| RAID levels | 1 |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| Supported storage drive interfaces | M.2, SATA |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Number of M.2 (M) slots | 3 |
| Number of M.2 (E) slots | 1 |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| Warnings | Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
| Warnings | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage. |
| Warnings | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5.8 x 29.6 x 26.4 cm
Weight: 1.255 kg

