













ASRock AMD Radeon™ RX 9070 XT Steel Legend Dark 16GB graphics card
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VGAASRATI0101
- Тегло: 1.60kg
- SKU: VGAASRATI0101
727.63€ (1,423.12лв.)
без ДДС: 606.36€ (1,185.94лв.)
![]() |
12 x 68.71 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASRock AMD Radeon™ RX 9070 XT Steel Legend Dark 16GB graphics card
, VGAASRATI0101
, ASROCK
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASRock AMD Radeon™ RX 9070 XT Steel Legend Dark 16GB graphics card
, цена ASRock AMD Radeon™ RX 9070 XT Steel Legend Dark 16GB graphics card
, оферти ASRock AMD Radeon™ RX 9070 XT Steel Legend Dark 16GB graphics card
, ревю ASRock AMD Radeon™ RX 9070 XT Steel Legend Dark 16GB graphics card
, промоция ASRock AMD Radeon™ RX 9070 XT Steel Legend Dark 16GB graphics card
, онлайн магазин ASRock AMD Radeon™ RX 9070 XT Steel Legend Dark 16GB graphics card
, поръчай ASRock AMD Radeon™ RX 9070 XT Steel Legend Dark 16GB graphics card
, ASRock AMD Radeon™ RX 9070 XT Steel Legend Dark 16GB graphics card мнения
, ASRock AMD Radeon™ RX 9070 XT Steel Legend Dark 16GB graphics card сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asrock {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASRock AMD Radeon™ RX 9070 XT Steel Legend Dark 16GB graphics card
, гаранция ASRock AMD Radeon™ RX 9070 XT Steel Legend Dark 16GB graphics card
, бърза доставка ASRock AMD Radeon™ RX 9070 XT Steel Legend Dark 16GB graphics card
, ASROCK цена
, ASROCK промоция
, ASROCK отстъпка
, ASROCK Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASROCK VGAASRATI0101 характеристики
, ASROCK VGAASRATI0101 спецификации
, ASROCK VGAASRATI0101 review
, ASROCK VGAASRATI0101 сравнение
, ASROCK VGAASRATI0101 отзиви
, ASROCK VGAASRATI0101 намаление
EAN: 4711581490697
MPN: RX9070XT SLD 16G
Technical Specifications
| Graphics processor family | AMD |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| CUDA | No |
| Stream processors | 4096 |
| Graphics processor | Radeon RX 9070 XT |
| Processor boost clock speed | 2970 MHz |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Processor boost clock speed (Gaming mode) | 2400 MHz |
| Graphics card memory type | GDDR6 |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Memory bus | 256 bit |
| Data transfer rate | 20 Gbit/s |
| Cooling type | Active |
| Product colour | Black |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Minimum system power supply | 800 W |
| Supplementary power connectors | 2x 8-pin |
| Weight | 1.15 kg |
| Depth | 131 mm |
| Height | 58 mm |
| Width | 298 mm |
| TV tuner integrated | No |
| OpenGL version | 4.6 |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | No |
| Package type | Box |
| Interface type | PCI Express x16 5.0 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1b |
| DisplayPort version | 2.1a |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| Warnings | Return the product to an electro-waste disposal facility after use. |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids inside the unit. |
| Warnings | Do not mount or dismantle without adequate protection. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11 x 40.5 x 22 cm
Weight: 1.6 kg

