





ASRock Z790I LIGHTNING WIFI Motherboard – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Z790I LIGHTNING WIFI
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 1.10kg
254.72€ (498.20лв.)
без ДДС: 212.27€ (415.16лв.)
![]() |
12 x 24.05 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASRock Z790I LIGHTNING WIFI Motherboard
, Z790I LIGHTNING WIFI
, ASROCK
, Дънни платки
, PC компоненти
, купете ASRock Z790I LIGHTNING WIFI Motherboard
, цена ASRock Z790I LIGHTNING WIFI Motherboard
, оферти ASRock Z790I LIGHTNING WIFI Motherboard
, ревю ASRock Z790I LIGHTNING WIFI Motherboard
, промоция ASRock Z790I LIGHTNING WIFI Motherboard
, онлайн магазин ASRock Z790I LIGHTNING WIFI Motherboard
, поръчай ASRock Z790I LIGHTNING WIFI Motherboard
, ASRock Z790I LIGHTNING WIFI Motherboard мнения
, ASRock Z790I LIGHTNING WIFI Motherboard сравнение
, евтин Дънни платки
, топ Дънни платки
, най-добър Дънни платки
, нов Дънни платки
, asrock {ucfirst}дънни платки
, оригинален ASRock Z790I LIGHTNING WIFI Motherboard
, гаранция ASRock Z790I LIGHTNING WIFI Motherboard
, бърза доставка ASRock Z790I LIGHTNING WIFI Motherboard
, ASROCK цена
, ASROCK промоция
, ASROCK отстъпка
, ASROCK Дънни платки
, дънни платки в българия
, дънни платки techmag
, онлайн поръчка Дънни платки
, магазин за Дънни платки
, топ оферти Дънни платки
, ASROCK Z790I LIGHTNING WIFI характеристики
, ASROCK Z790I LIGHTNING WIFI спецификации
, ASROCK Z790I LIGHTNING WIFI review
, ASROCK Z790I LIGHTNING WIFI сравнение
, ASROCK Z790I LIGHTNING WIFI отзиви
, ASROCK Z790I LIGHTNING WIFI намаление
| Compatible processor series: | Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron® |
| Processor socket: | LGA 1700 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Supported processor sockets: | LGA 1700 |
| Maximum resolution: | 7680 x 4320 pixels |
| Motherboard chipset family: | Intel |
| Audio chip: | Realtek ALC897 |
| Motherboard form factor: | Mini-ITX |
| Audio output channels: | 7.1 channels |
| Windows operating systems supported: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Product colour: | Black |
| Motherboard chipset: | Intel Z790 |
| Supported memory clock speed (max): | 8600 MHz |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Supported memory types: | DDR5-SDRAM |
| Unbuffered memory: | Yes |
| Memory slots type: | DIMM |
| Number of memory slots: | 2 |
| Maximum internal memory: | 96 GB |
| Width: | 170 mm |
| Depth: | 170 mm |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11 axe, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Ethernet interface type: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11axe) |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| LAN controller: | Dragon RTL8125BG |
| Ethernet LAN: | Yes |
| USB Type-C socket on the front panel: | Y |
| EPS power connector (8-pin): | Yes |
| Front panel audio connector: | Yes |
| Number of SATA III connectors: | 3 |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| USB 2.0 connectors: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors: | 1 |
| CPU fan connector: | Yes |
| Number of chassis fan connectors: | 2 |
| 12V power connector: | Yes |
| BIOS type: | UEFI AMI |
| Screws included: | Yes |
| Cables included: | SATA |
| Antenna included: | Yes |
| RAID levels: | 5, 1, 0, 10 |
| Number of storage drives supported: | 5 |
| RAID support: | Yes |
| Supported storage drive interfaces: | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Supported storage drive types: | HDD & SSD |
| MIC input: | 1 |
| Number of USB 3.2 Gen 2 Type-A ports: | 1 |
| SPDIF optical output: | Y |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Line-out: | Yes |
| USB connector type: | USB Type-A, USB Type-C |
| WiFi-AP antenna jack: | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots: | 1 |
| Number of M.2 (M) slots: | 2 |






