





Asrock Z790 Nova WiFi Intel Z790 LGA 1700 ATX – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Z790 NOVA WIFI
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.90kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
Asrock Z790 Nova WiFi Intel Z790 LGA 1700 ATX
, Z790 NOVA WIFI
, ASROCK
, Дънни платки
, PC компоненти
, купете Asrock Z790 Nova WiFi Intel Z790 LGA 1700 ATX
, цена Asrock Z790 Nova WiFi Intel Z790 LGA 1700 ATX
, оферти Asrock Z790 Nova WiFi Intel Z790 LGA 1700 ATX
, ревю Asrock Z790 Nova WiFi Intel Z790 LGA 1700 ATX
, промоция Asrock Z790 Nova WiFi Intel Z790 LGA 1700 ATX
, онлайн магазин Asrock Z790 Nova WiFi Intel Z790 LGA 1700 ATX
, поръчай Asrock Z790 Nova WiFi Intel Z790 LGA 1700 ATX
, Asrock Z790 Nova WiFi Intel Z790 LGA 1700 ATX мнения
, Asrock Z790 Nova WiFi Intel Z790 LGA 1700 ATX сравнение
, евтин Дънни платки
, топ Дънни платки
, най-добър Дънни платки
, нов Дънни платки
, asrock {ucfirst}дънни платки
, оригинален Asrock Z790 Nova WiFi Intel Z790 LGA 1700 ATX
, гаранция Asrock Z790 Nova WiFi Intel Z790 LGA 1700 ATX
, бърза доставка Asrock Z790 Nova WiFi Intel Z790 LGA 1700 ATX
, ASROCK цена
, ASROCK промоция
, ASROCK отстъпка
, ASROCK Дънни платки
, дънни платки в българия
, дънни платки techmag
, онлайн поръчка Дънни платки
, магазин за Дънни платки
, топ оферти Дънни платки
, ASROCK Z790 NOVA WIFI характеристики
, ASROCK Z790 NOVA WIFI спецификации
, ASROCK Z790 NOVA WIFI review
, ASROCK Z790 NOVA WIFI сравнение
, ASROCK Z790 NOVA WIFI отзиви
, ASROCK Z790 NOVA WIFI намаление
| Compliance certificates: | EuP, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainability certificates: | ErP |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Compatible processor series: | Intel® Celeron® G, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold |
| Processor socket: | LGA 1700 |
| Supported processor sockets: | LGA 1700 |
| Graphics card family: | Intel |
| Maximum resolution: | 7680 x 4320 pixels |
| HDCP: | Yes |
| Graphics card: | Intel Iris Xe Graphics |
| Parallel processing technology support: | CrossFire |
| Audio output channels: | 7.1 channels |
| Windows operating systems supported: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Motherboard chipset: | Intel Z790 |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Motherboard chipset family: | Intel |
| Product colour: | Black |
| Audio chip: | Realtek ALC4082 |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Memory slots type: | DIMM |
| Supported memory types: | DDR5-SDRAM |
| ECC сompatibility: | Non-ECC |
| Unbuffered memory: | Yes |
| Number of memory slots: | 4 |
| Maximum internal memory: | 192 GB |
| Supported memory clock speed (max): | 8000 MHz |
| Depth: | 244 mm |
| Width: | 305 mm |
| LAN controller: | Killer E3100G |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11g |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet interface type: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Thunderbolt headers: | 1 |
| Number of SATA III connectors: | 4 |
| Front panel audio connector: | Yes |
| CPU fan connector: | Yes |
| TPM connector: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors: | 2 |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| USB 3.2 Gen 2x2 connectors: | 1 |
| USB 2.0 connectors: | 2 |
| RGB LED pin header: | Yes |
| Number of chassis fan connectors: | 5 |
| 12V power connector: | Yes |
| BIOS type: | UEFI AMI |
| Clear CMOS button: | Yes |
| Cables included: | SATA |
| M.2 standoff included: | Yes |
| Antenna included: | Yes |
| Screws included: | Yes |
| RAID levels: | 1, 10, 0, 5 |
| Number of storage drives supported: | 6 |
| Supported storage drive interfaces: | M.2 |
| RAID support: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 4 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Microphone in: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB connector type: | USB Type-C, USB Type-A |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.1 |
| WiFi-AP antenna jack: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 3 |
| S/PDIF out port: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity: | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots: | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots: | 1 |
| Number of M.2 (M) slots: | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots: | 1 |





