













Asrock Taichi Radeon RX 9070 XT OC AMD 16 GB GDDR6 graphics card
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VGAASRATI0095
- Тегло: 1.99kg
- SKU: VGAASRATI0095
816.08€ (1,596.12лв.)
без ДДС: 680.07€ (1,330.10лв.)
![]() |
12 x 77.07 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Asrock Taichi Radeon RX 9070 XT OC AMD 16 GB GDDR6 graphics card
, VGAASRATI0095
, ASROCK
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Asrock Taichi Radeon RX 9070 XT OC AMD 16 GB GDDR6 graphics card
, цена Asrock Taichi Radeon RX 9070 XT OC AMD 16 GB GDDR6 graphics card
, оферти Asrock Taichi Radeon RX 9070 XT OC AMD 16 GB GDDR6 graphics card
, ревю Asrock Taichi Radeon RX 9070 XT OC AMD 16 GB GDDR6 graphics card
, промоция Asrock Taichi Radeon RX 9070 XT OC AMD 16 GB GDDR6 graphics card
, онлайн магазин Asrock Taichi Radeon RX 9070 XT OC AMD 16 GB GDDR6 graphics card
, поръчай Asrock Taichi Radeon RX 9070 XT OC AMD 16 GB GDDR6 graphics card
, Asrock Taichi Radeon RX 9070 XT OC AMD 16 GB GDDR6 graphics card мнения
, Asrock Taichi Radeon RX 9070 XT OC AMD 16 GB GDDR6 graphics card сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asrock {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Asrock Taichi Radeon RX 9070 XT OC AMD 16 GB GDDR6 graphics card
, гаранция Asrock Taichi Radeon RX 9070 XT OC AMD 16 GB GDDR6 graphics card
, бърза доставка Asrock Taichi Radeon RX 9070 XT OC AMD 16 GB GDDR6 graphics card
, ASROCK цена
, ASROCK промоция
, ASROCK отстъпка
, ASROCK Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASROCK VGAASRATI0095 характеристики
, ASROCK VGAASRATI0095 спецификации
, ASROCK VGAASRATI0095 review
, ASROCK VGAASRATI0095 сравнение
, ASROCK VGAASRATI0095 отзиви
, ASROCK VGAASRATI0095 намаление
EAN: 4711581490444
MPN: RX9070XT TC 16GO
Technical Specifications
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Graphics processor family | AMD |
| Processor boost clock speed | 3100 MHz |
| CUDA | No |
| Stream processors | 4096 |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Graphics processor | Radeon RX 9070 XT |
| Memory bus | 256 bit |
| Graphics card memory type | GDDR6 |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Data transfer rate | 20 Gbit/s |
| Product colour | Black |
| Fan diameter | 10 cm |
| Cooling type | Active |
| Form factor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Number of slots | 3 |
| Bracket height | Full-Height (FH) |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Minimum system power supply | 850 W |
| Supplementary power connectors | 1x 16-pin |
| Weight | 1.55 kg |
| Length | 330 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 61 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 x64 |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | No |
| OpenGL version | 4.6 |
| HDCP | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| Package type | Box |
| Quick installation guide | Yes |
| Power cord included | Yes |
| HDMI version | 2.1b |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| Interface type | PCI Express x16 5.0 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 2.1a |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10.9 x 40.4 x 24 cm
Weight: 1.99 kg

