









Asrock RX7900XTX PG 24GO graphics card AMD Radeon RX 7900 XTX 24 GB GDDR6
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VGAASRATI0072
- Тегло: 1.98kg
- SKU: VGAASRATI0072
834.23€ (1,631.61лв.)
без ДДС: 695.19€ (1,359.67лв.)
![]() |
12 x 78.78 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Asrock RX7900XTX PG 24GO graphics card AMD Radeon RX 7900 XTX 24 GB GDDR6
, VGAASRATI0072
, ASROCK
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Asrock RX7900XTX PG 24GO graphics card AMD Radeon RX 7900 XTX 24 GB GDDR6
, цена Asrock RX7900XTX PG 24GO graphics card AMD Radeon RX 7900 XTX 24 GB GDDR6
, оферти Asrock RX7900XTX PG 24GO graphics card AMD Radeon RX 7900 XTX 24 GB GDDR6
, ревю Asrock RX7900XTX PG 24GO graphics card AMD Radeon RX 7900 XTX 24 GB GDDR6
, промоция Asrock RX7900XTX PG 24GO graphics card AMD Radeon RX 7900 XTX 24 GB GDDR6
, онлайн магазин Asrock RX7900XTX PG 24GO graphics card AMD Radeon RX 7900 XTX 24 GB GDDR6
, поръчай Asrock RX7900XTX PG 24GO graphics card AMD Radeon RX 7900 XTX 24 GB GDDR6
, Asrock RX7900XTX PG 24GO graphics card AMD Radeon RX 7900 XTX 24 GB GDDR6 мнения
, Asrock RX7900XTX PG 24GO graphics card AMD Radeon RX 7900 XTX 24 GB GDDR6 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asrock {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Asrock RX7900XTX PG 24GO graphics card AMD Radeon RX 7900 XTX 24 GB GDDR6
, гаранция Asrock RX7900XTX PG 24GO graphics card AMD Radeon RX 7900 XTX 24 GB GDDR6
, бърза доставка Asrock RX7900XTX PG 24GO graphics card AMD Radeon RX 7900 XTX 24 GB GDDR6
, ASROCK цена
, ASROCK промоция
, ASROCK отстъпка
, ASROCK Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASROCK VGAASRATI0072 характеристики
, ASROCK VGAASRATI0072 спецификации
, ASROCK VGAASRATI0072 review
, ASROCK VGAASRATI0072 сравнение
, ASROCK VGAASRATI0072 отзиви
, ASROCK VGAASRATI0072 намаление
EAN: 4710483941733
MPN: RX7900XTX PG 24GO
Technical Specifications
| Graphics processor | Radeon RX 7900 XTX |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Graphics processor family | AMD |
| Processor frequency | 2455 MHz |
| Processor boost clock speed | 2615 MHz |
| Stream processors | 6144 |
| Discrete graphics card memory | 24 GB |
| Memory bus | 384 bit |
| Graphics card memory type | GDDR6 |
| Number of slots | 2.8 |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Minimum system power supply | 1000 W |
| Supplementary power connectors | 3x 8-pin |
| Height | 57.6 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 330 g |
| Width | 1550 mm |
| OpenGL version | 4.6 |
| HDCP | Yes |
| DirectX version | 12.0 |
| Quick installation guide | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Interface type | PCI Express x16 4.0 |
| HDMI version | 2.1 |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| DisplayPort version | 2.1 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10 x 40.5 x 22 cm
Weight: 1.98 kg

