













Asrock RX7600 SL 8GO graphics card AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VGAASRATI0081
- Тегло: 1.31kg
- SKU: VGAASRATI0081
349.74€ (684.03лв.)
без ДДС: 291.45€ (570.03лв.)
![]() |
12 x 33.03 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Asrock RX7600 SL 8GO graphics card AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6
, VGAASRATI0081
, ASROCK
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Asrock RX7600 SL 8GO graphics card AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6
, цена Asrock RX7600 SL 8GO graphics card AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6
, оферти Asrock RX7600 SL 8GO graphics card AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6
, ревю Asrock RX7600 SL 8GO graphics card AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6
, промоция Asrock RX7600 SL 8GO graphics card AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6
, онлайн магазин Asrock RX7600 SL 8GO graphics card AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6
, поръчай Asrock RX7600 SL 8GO graphics card AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6
, Asrock RX7600 SL 8GO graphics card AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6 мнения
, Asrock RX7600 SL 8GO graphics card AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asrock {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Asrock RX7600 SL 8GO graphics card AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6
, гаранция Asrock RX7600 SL 8GO graphics card AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6
, бърза доставка Asrock RX7600 SL 8GO graphics card AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6
, ASROCK цена
, ASROCK промоция
, ASROCK отстъпка
, ASROCK Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASROCK VGAASRATI0081 характеристики
, ASROCK VGAASRATI0081 спецификации
, ASROCK VGAASRATI0081 review
, ASROCK VGAASRATI0081 сравнение
, ASROCK VGAASRATI0081 отзиви
, ASROCK VGAASRATI0081 намаление
EAN: 4710483943201
MPN: RX7600 SL 8GO
Technical Specifications
| CUDA | No |
| Graphics processor | Radeon RX 7600 |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Processor boost clock speed (Gaming mode) | 2320 MHz |
| Graphics processor family | AMD |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Processor boost clock speed | 2725 MHz |
| Stream processors | 2048 |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Graphics card memory type | GDDR6 |
| Data transfer rate | 18 Gbit/s |
| Memory bus | 128 bit |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| Illumination | Yes |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Cooling type | Active |
| Number of slots | 2.25 |
| Product colour | White |
| Supplementary power connectors | 1x 8-pin |
| Minimum system power supply | 600 W |
| Depth | 45 mm |
| Weight | 834 g |
| Height | 131 mm |
| Length | 303 mm |
| OpenGL version | 4.6 |
| HDCP | Yes |
| Shader model version | No |
| TV tuner integrated | No |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | No |
| HDMI version | 2.1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 2.1 |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| Interface type | PCI Express x16 4.0 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11.2 x 39.4 x 22.6 cm
Weight: 1.307 kg

