





Asrock H670M Pro RS Intel H670 LGA 1700 micro ATX – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: H670M PRO RS
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.21kg
101.87€ (199.24лв.)
без ДДС: 84.89€ (166.03лв.)
![]() |
12 x 9.62 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Asrock H670M Pro RS Intel H670 LGA 1700 micro ATX
, H670M PRO RS
, ASROCK
, Дънни платки
, PC компоненти
, купете Asrock H670M Pro RS Intel H670 LGA 1700 micro ATX
, цена Asrock H670M Pro RS Intel H670 LGA 1700 micro ATX
, оферти Asrock H670M Pro RS Intel H670 LGA 1700 micro ATX
, ревю Asrock H670M Pro RS Intel H670 LGA 1700 micro ATX
, промоция Asrock H670M Pro RS Intel H670 LGA 1700 micro ATX
, онлайн магазин Asrock H670M Pro RS Intel H670 LGA 1700 micro ATX
, поръчай Asrock H670M Pro RS Intel H670 LGA 1700 micro ATX
, Asrock H670M Pro RS Intel H670 LGA 1700 micro ATX мнения
, Asrock H670M Pro RS Intel H670 LGA 1700 micro ATX сравнение
, евтин Дънни платки
, топ Дънни платки
, най-добър Дънни платки
, нов Дънни платки
, asrock {ucfirst}дънни платки
, оригинален Asrock H670M Pro RS Intel H670 LGA 1700 micro ATX
, гаранция Asrock H670M Pro RS Intel H670 LGA 1700 micro ATX
, бърза доставка Asrock H670M Pro RS Intel H670 LGA 1700 micro ATX
, ASROCK цена
, ASROCK промоция
, ASROCK отстъпка
, ASROCK Дънни платки
, дънни платки в българия
, дънни платки techmag
, онлайн поръчка Дънни платки
, магазин за Дънни платки
, топ оферти Дънни платки
, ASROCK H670M PRO RS характеристики
, ASROCK H670M PRO RS спецификации
, ASROCK H670M PRO RS review
, ASROCK H670M PRO RS сравнение
, ASROCK H670M PRO RS отзиви
, ASROCK H670M PRO RS намаление
| Compatible processor series: | Intel® Pentium®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron® |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Maximum number of SMP processors: | 1 |
| Processor socket: | LGA 1700 |
| HDCP: | Yes |
| Maximum resolution: | 7680 x 4320 pixels |
| PC health monitoring: | Fan, CPU, Voltage, Temperature |
| Motherboard form factor: | micro ATX |
| Audio output channels: | 7.1 channels |
| Motherboard chipset: | Intel H670 |
| Audio chip: | Realtek ALC897 |
| Motherboard chipset family: | Intel |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |
| Unbuffered memory: | Yes |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Maximum internal memory: | 128 GB |
| Supported memory clock speeds: | 4800 |
| Number of memory slots: | 4 |
| Supported memory types: | DDR4-SDRAM |
| Memory slots type: | DIMM |
| Width: | 244 mm |
| Depth: | 244 mm |
| Wi-Fi: | No |
| Wake-on-LAN ready: | Yes |
| LAN controller: | Intel® I219-V |
| Ethernet interface type: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Chassis intrusion connector: | Yes |
| Number of SATA III connectors: | 4 |
| USB 2.0 connectors: | 2 |
| Front panel audio connector: | Yes |
| Thunderbolt headers: | 1 |
| Number of chassis fan connectors: | 3 |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors: | 2 |
| TPM connector: | Yes |
| CPU fan connector: | Yes |
| RGB LED pin header: | Yes |
| 12V power connector: | Yes |
| BIOS type: | UEFI AMI |
| Drivers included: | Yes |
| Cables included: | SATA |
| RAID support: | Yes |
| Supported storage drive interfaces: | M.2, SATA III |
| Supported storage drive types: | HDD & SSD |
| RAID levels: | 10, 1, 0, 5 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.1 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| PCI Express x16 slots: | 2 |
| Number of M.2 (M) slots: | 2 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots: | 1 |






