





Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 LGA 1700 micro ATX – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: H610M-HVS/M.2 R2.0
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.79kg
70.13€ (137.16лв.)
без ДДС: 58.44€ (114.30лв.)
Етикети:
Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, H610M-HVS/M.2 R2.0
, ASROCK
, Дънни платки
, PC компоненти
, купете Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, цена Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, оферти Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, ревю Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, промоция Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, онлайн магазин Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, поръчай Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 LGA 1700 micro ATX мнения
, Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 LGA 1700 micro ATX сравнение
, евтин Дънни платки
, топ Дънни платки
, най-добър Дънни платки
, нов Дънни платки
, asrock {ucfirst}дънни платки
, оригинален Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, гаранция Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, бърза доставка Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 LGA 1700 micro ATX
, ASROCK цена
, ASROCK промоция
, ASROCK отстъпка
, ASROCK Дънни платки
, дънни платки в българия
, дънни платки techmag
, онлайн поръчка Дънни платки
, магазин за Дънни платки
, топ оферти Дънни платки
, ASROCK H610M-HVS/M.2 R2.0 характеристики
, ASROCK H610M-HVS/M.2 R2.0 спецификации
, ASROCK H610M-HVS/M.2 R2.0 review
, ASROCK H610M-HVS/M.2 R2.0 сравнение
, ASROCK H610M-HVS/M.2 R2.0 отзиви
, ASROCK H610M-HVS/M.2 R2.0 намаление
| Processor socket: | LGA 1700 |
| Maximum number of SMP processors: | 1 |
| Compatible processor series: | Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Pentium® |
| Processor manufacturer: | Intel |
| HDCP: | Yes |
| Maximum resolution: | 4096 x 2160 pixels |
| Parallel processing technology support: | Not supported |
| PC health monitoring: | CPU, Fan, Temperature, Voltage |
| Audio chip: | Realtek ALC887 / Realtek ALC897 |
| Windows operating systems supported: | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Motherboard chipset family: | Intel |
| Motherboard form factor: | micro ATX |
| Audio output channels: | 7.1 channels |
| Motherboard chipset: | Intel H610 |
| Unbuffered memory: | Yes |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Supported memory clock speeds: | 3200 MHz |
| Supported memory types: | DDR4-SDRAM |
| Number of memory slots: | 2 |
| Width: | 197 mm |
| Depth: | 188 mm |
| LAN controller: | Realtek RTL8111H |
| Wake-on-LAN ready: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | No |
| Ethernet interface type: | Gigabit Ethernet |
| TPM connector: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors: | 1 |
| Front panel audio connector: | Yes |
| Chassis intrusion connector: | Yes |
| Number of M.2 (M) slots: | 1 |
| Number of SATA III connectors: | 4 |
| USB 2.0 connectors: | 1 |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| Number of chassis fan connectors: | 1 |
| 12V power connector: | Yes |
| BIOS type: | UEFI AMI |
| Drivers included: | Yes |
| Cables included: | SATA |
| Supported storage drive types: | HDD & SSD |
| Supported storage drive interfaces: | SATA III |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| USB 2.0 ports quantity: | 4 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| PS/2 ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots: | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots: | 1 |





