











Asrock H410M-H/M.2 SE motherboard
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PLYASR1200067
- Тегло: 0.68kg
- SKU: PLYASR1200067
60.77€ (118.85лв.)
без ДДС: 50.64€ (99.04лв.)
Етикети:
Asrock H410M-H/M.2 SE motherboard
, PLYASR1200067
, ASROCK
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Asrock H410M-H/M.2 SE motherboard
, цена Asrock H410M-H/M.2 SE motherboard
, оферти Asrock H410M-H/M.2 SE motherboard
, ревю Asrock H410M-H/M.2 SE motherboard
, промоция Asrock H410M-H/M.2 SE motherboard
, онлайн магазин Asrock H410M-H/M.2 SE motherboard
, поръчай Asrock H410M-H/M.2 SE motherboard
, Asrock H410M-H/M.2 SE motherboard мнения
, Asrock H410M-H/M.2 SE motherboard сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asrock {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Asrock H410M-H/M.2 SE motherboard
, гаранция Asrock H410M-H/M.2 SE motherboard
, бърза доставка Asrock H410M-H/M.2 SE motherboard
, ASROCK цена
, ASROCK промоция
, ASROCK отстъпка
, ASROCK Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASROCK PLYASR1200067 характеристики
, ASROCK PLYASR1200067 спецификации
, ASROCK PLYASR1200067 review
, ASROCK PLYASR1200067 сравнение
, ASROCK PLYASR1200067 отзиви
, ASROCK PLYASR1200067 намаление
EAN: 4710483943539
MPN: H410M-H/M.2 SE
Technical Specifications
| Processor manufacturer | Intel |
| Supported processors | Intel® Core™ 10th generation |
| Processor socket | LGA 1200 |
| Maximum resolution | 4096 x 2304 pixels |
| Motherboard chipset | Intel® H370 |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Motherboard form factor | micro ATX |
| Windows operating systems supported | Windows 11 x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 x64 |
| Motherboard chipset family | Intel |
| Audio chip | Realtek ALC897 |
| Supported memory clock speeds | 2666 |
| Supported memory clock speeds | 2133 |
| Supported memory clock speeds | 2933 |
| Supported memory clock speeds | 2400 |
| Supported memory clock speeds | 2800 |
| Number of memory slots | 2 |
| Supported memory types | DDR4-SDRAM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory slots type | DIMM |
| Unbuffered memory | Yes |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Depth | 188 mm |
| Width | 226 mm |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| LAN controller | Realtek 8111H |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| 12V power connector | Yes |
| USB 2.0 connectors | 2 |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| Number of COM connectors | 1 |
| Front panel audio connector | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 2 |
| TPM connector | Yes |
| CPU fan connector | Yes |
| BIOS type | UEFI |
| RAID levels | 5 |
| RAID levels | 1 |
| RAID levels | 10 |
| RAID support | Yes |
| Number of storage drives supported | 4 |
| Supported storage drive interfaces | M.2, SATA III |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| PS/2 ports quantity | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Number of M.2 (E) slots | 1 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 21 x 27.6 x 6 cm
Weight: 0.683 kg
