





Asrock B760M Steel Legend WiFi Intel B760 LGA 1700 micro ATX – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: B760M STEEL LEGEND WIFI
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 1.38kg
163.01€ (318.82лв.)
без ДДС: 135.84€ (265.68лв.)
![]() |
12 x 15.39 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Asrock B760M Steel Legend WiFi Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, B760M STEEL LEGEND WIFI
, ASROCK
, Дънни платки
, PC компоненти
, купете Asrock B760M Steel Legend WiFi Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, цена Asrock B760M Steel Legend WiFi Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, оферти Asrock B760M Steel Legend WiFi Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, ревю Asrock B760M Steel Legend WiFi Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, промоция Asrock B760M Steel Legend WiFi Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, онлайн магазин Asrock B760M Steel Legend WiFi Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, поръчай Asrock B760M Steel Legend WiFi Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, Asrock B760M Steel Legend WiFi Intel B760 LGA 1700 micro ATX мнения
, Asrock B760M Steel Legend WiFi Intel B760 LGA 1700 micro ATX сравнение
, евтин Дънни платки
, топ Дънни платки
, най-добър Дънни платки
, нов Дънни платки
, asrock {ucfirst}дънни платки
, оригинален Asrock B760M Steel Legend WiFi Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, гаранция Asrock B760M Steel Legend WiFi Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, бърза доставка Asrock B760M Steel Legend WiFi Intel B760 LGA 1700 micro ATX
, ASROCK цена
, ASROCK промоция
, ASROCK отстъпка
, ASROCK Дънни платки
, дънни платки в българия
, дънни платки techmag
, онлайн поръчка Дънни платки
, магазин за Дънни платки
, топ оферти Дънни платки
, ASROCK B760M STEEL LEGEND WIFI характеристики
, ASROCK B760M STEEL LEGEND WIFI спецификации
, ASROCK B760M STEEL LEGEND WIFI review
, ASROCK B760M STEEL LEGEND WIFI сравнение
, ASROCK B760M STEEL LEGEND WIFI отзиви
, ASROCK B760M STEEL LEGEND WIFI намаление
| Compatible processor series: | Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i5 |
| Maximum number of SMP processors: | 1 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor socket: | LGA 1700 |
| Motherboard form factor: | micro ATX |
| Windows operating systems supported: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Audio output channels: | 7.1 channels |
| Motherboard chipset family: | Intel |
| Motherboard chipset: | Intel B760 |
| Audio chip: | Realtek ALC897 |
| Maximum internal memory: | 128 GB |
| Number of memory slots: | 4 |
| Supported memory types: | DDR5-SDRAM |
| Unbuffered memory: | Yes |
| Memory channels: | Dual-channel |
| ECC сompatibility: | Non-ECC |
| Memory slots type: | DIMM |
| Width: | 244 mm |
| Depth: | 244 mm |
| Wi-Fi standards: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| LAN controller: | Dragon RTL8125BG |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet interface type: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors: | 1 |
| Number of SATA III connectors: | 4 |
| USB 2.0 connectors: | 2 |
| CPU fan connector: | Yes |
| Front panel audio connector: | Yes |
| TPM connector: | Yes |
| RGB LED pin header: | Yes |
| BIOS type: | UEFI AMI |
| Cables included: | SATA |
| Supported storage drive interfaces: | M.2, SATA III |
| Supported storage drive types: | HDD & SSD |
| PS/2 ports quantity: | 1 |
| Microphone in: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 4 |
| Line-in: | Yes |
| Number of M.2 (M) slots: | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 4.x) slots: | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots: | 1 |
| PCI Express x4 (Gen 1.x) slots: | 1 |






