













Asrock B650 STEEL LEGEND WIFI motherboard
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PLYASRAM50025
- Тегло: 2.29kg
- SKU: PLYASRAM50025
187.00€ (365.73лв.)
без ДДС: 155.83€ (304.78лв.)
![]() |
12 x 17.66 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Asrock B650 STEEL LEGEND WIFI motherboard
, PLYASRAM50025
, ASROCK
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Asrock B650 STEEL LEGEND WIFI motherboard
, цена Asrock B650 STEEL LEGEND WIFI motherboard
, оферти Asrock B650 STEEL LEGEND WIFI motherboard
, ревю Asrock B650 STEEL LEGEND WIFI motherboard
, промоция Asrock B650 STEEL LEGEND WIFI motherboard
, онлайн магазин Asrock B650 STEEL LEGEND WIFI motherboard
, поръчай Asrock B650 STEEL LEGEND WIFI motherboard
, Asrock B650 STEEL LEGEND WIFI motherboard мнения
, Asrock B650 STEEL LEGEND WIFI motherboard сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asrock {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Asrock B650 STEEL LEGEND WIFI motherboard
, гаранция Asrock B650 STEEL LEGEND WIFI motherboard
, бърза доставка Asrock B650 STEEL LEGEND WIFI motherboard
, ASROCK цена
, ASROCK промоция
, ASROCK отстъпка
, ASROCK Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASROCK PLYASRAM50025 характеристики
, ASROCK PLYASRAM50025 спецификации
, ASROCK PLYASRAM50025 review
, ASROCK PLYASRAM50025 сравнение
, ASROCK PLYASRAM50025 отзиви
, ASROCK PLYASRAM50025 намаление
EAN: 4710483944598
MPN: B650 STEEL LEGEND WIFI
Technical Specifications
| Compatible processor series | AMD Ryzen™ 7 |
| Compatible processor series | AMD Ryzen 9 7th Gen |
| Compatible processor series | AMD Ryzen™ 5 |
| Maximum number of SMP processors | 1 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Motherboard chipset | AMD B650 |
| Motherboard form factor | ATX |
| Audio chip | Realtek ALC4082 |
| Motherboard chipset family | AMD |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Windows operating systems supported | Windows 10 x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 x64 |
| Maximum internal memory | 192 GB |
| Supported memory clock speeds | 7200 |
| Unbuffered memory | Yes |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Memory slots type | DIMM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Number of memory slots | 4 |
| Depth | 244 mm |
| Width | 305 mm |
| LAN controller | Dragon RTL8125BG |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Bluetooth version | 5.2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 2 |
| Thunderbolt headers | 1 |
| Front panel audio connector | Yes |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| USB 2.0 connectors | 2 |
| RGB LED pin header | Yes |
| TPM connector | Yes |
| CPU fan connector | Yes |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| RAID support | Yes |
| RAID levels | 10 |
| RAID levels | 1 |
| Supported storage drive interfaces | M.2, SATA III |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| S/PDIF out port | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Microphone in | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| Number of antenna connectors | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 4.x) slots | 1 |
| Warnings | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage. |
| Warnings | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Warnings | Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 39 x 32 x 9.5 cm
Weight: 2.29 kg

