













Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PLYASRAM50011
- Тегло: 1.71kg
- SKU: PLYASRAM50011
149.10€ (291.61лв.)
без ДДС: 124.25€ (243.01лв.)
![]() |
12 x 14.08 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX
, PLYASRAM50011
, ASROCK
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX
, цена Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX
, оферти Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX
, ревю Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX
, промоция Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX
, онлайн магазин Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX
, поръчай Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX
, Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX мнения
, Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asrock {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX
, гаранция Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX
, бърза доставка Asrock B650 PG Lightning AMD B650 Socket AM5 ATX
, ASROCK цена
, ASROCK промоция
, ASROCK отстъпка
, ASROCK Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASROCK PLYASRAM50011 характеристики
, ASROCK PLYASRAM50011 спецификации
, ASROCK PLYASRAM50011 review
, ASROCK PLYASRAM50011 сравнение
, ASROCK PLYASRAM50011 отзиви
, ASROCK PLYASRAM50011 намаление
EAN: 4710483940910
MPN: B650 PG LIGHTNING
Technical Specifications
| Processor socket | Socket AM5 |
| Processor manufacturer | AMD |
| HDCP | Yes |
| On-board graphics card | Yes |
| Graphics card | AMD RDNA 2 |
| Graphics card family | AMD |
| Motherboard form factor | ATX |
| Windows operating systems supported | Windows 10 x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 x64 |
| Motherboard chipset family | AMD |
| Motherboard chipset | AMD B650 |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Supported memory clock speeds | 6800 |
| Supported memory clock speeds | 6400 |
| Supported memory clock speeds | 6666 |
| Supported memory clock speeds | 6600 |
| Maximum internal memory | 128 GB |
| Memory slots type | DIMM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Unbuffered memory | Yes |
| Number of memory slots | 4 |
| Width | 305 mm |
| Depth | 244 mm |
| Wi-Fi | No |
| LAN controller | Dragon RTL8125BG |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Front panel audio connector | Yes |
| RGB LED pin header | Yes |
| CPU fan connector | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 1 |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| TPM connector | Yes |
| EPS power connector (8-pin) | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors | 1 |
| USB 2.0 connectors | 2 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Cables included | SATA |
| RAID support | Yes |
| RAID levels | 1 |
| RAID levels | 10 |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| Supported storage drive interfaces | M.2, SATA II |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Line-in | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 7 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| Warnings | Avoid contact with liquids to prevent electronic damage. |
| Warnings | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Warnings | Do not disassemble to avoid damage to internal components and loss of warranty. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.9 x 36.1 x 30.1 cm
Weight: 1.714 kg

