





Tenda TX12 PRO wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TX12 PRO
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.83kg
54.34€ (106.27лв.)
без ДДС: 45.28€ (88.56лв.)
Етикети:
Tenda TX12 PRO wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, TX12 PRO
, TENDA
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете Tenda TX12 PRO wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, цена Tenda TX12 PRO wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, оферти Tenda TX12 PRO wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, ревю Tenda TX12 PRO wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, промоция Tenda TX12 PRO wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, онлайн магазин Tenda TX12 PRO wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, поръчай Tenda TX12 PRO wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, Tenda TX12 PRO wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black мнения
, Tenda TX12 PRO wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, tenda {ucfirst}безжични рутери
, оригинален Tenda TX12 PRO wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, гаранция Tenda TX12 PRO wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, бърза доставка Tenda TX12 PRO wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
, TENDA цена
, TENDA промоция
, TENDA отстъпка
, TENDA Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, TENDA TX12 PRO характеристики
, TENDA TX12 PRO спецификации
, TENDA TX12 PRO review
, TENDA TX12 PRO сравнение
, TENDA TX12 PRO отзиви
, TENDA TX12 PRO намаление
| Compliance certificates: | RoHS, CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Product colour: | Black |
| LED indicators: | System |
| Product type: | Tabletop router |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Output voltage: | 12 V |
| Output current: | 1.5 A |
| Power source type: | AC |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| DMZ support: | Yes |
| Security algorithms: | WPA, WPA3-SAE, WPA2-PSK, WPS, WPA-PSK |
| Filtering: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| MU-MIMO technology: | Yes |
| WPS push button: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| MIMO: | Yes |
| Height: | 222 mm |
| Depth: | 166 mm |
| Width: | 267 mm |
| Maximum Tx power (5 GHz): | 23 dBmW |
| VPN server: | PPTP Client PPTP Server L2TP Client PPTP Pass Through L2TP Pass Through IPSec Pass Through |
| SSID-based VLAN assignment: | Yes |
| Maximum Tx power (2.4 GHz): | 20 dBmW |
| Port forwarding: | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Ethernet LAN interface type: | Fast Ethernet |
| AC adapter included: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| WLAN data transfer rate (first band): | 574 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band): | 2402 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (max): | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Yes |
| DHCP client: | Yes |
| DHCP server: | Yes |
| WAN ports quantity: | 1 |
| USB port: | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Antenna design: | External |
| Antenna gain level (max): | 6 dBi |
| Antennas quantity: | 5 |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| SIM card slot: | No |
| Ethernet WAN: | Yes |
| DSL WAN: | No |






