





Tenda EX3-3 mesh wi-fi system Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EX3-3pack
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.20kg
108.14€ (211.51лв.)
без ДДС: 90.12€ (176.26лв.)
![]() |
12 x 10.21 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Tenda EX3-3 mesh wi-fi system Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, EX3-3pack
, TENDA
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете Tenda EX3-3 mesh wi-fi system Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, цена Tenda EX3-3 mesh wi-fi system Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, оферти Tenda EX3-3 mesh wi-fi system Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, ревю Tenda EX3-3 mesh wi-fi system Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, промоция Tenda EX3-3 mesh wi-fi system Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, онлайн магазин Tenda EX3-3 mesh wi-fi system Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, поръчай Tenda EX3-3 mesh wi-fi system Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, Tenda EX3-3 mesh wi-fi system Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal мнения
, Tenda EX3-3 mesh wi-fi system Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, tenda {ucfirst}безжични рутери
, оригинален Tenda EX3-3 mesh wi-fi system Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, гаранция Tenda EX3-3 mesh wi-fi system Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, бърза доставка Tenda EX3-3 mesh wi-fi system Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) White 1 Internal
, TENDA цена
, TENDA промоция
, TENDA отстъпка
, TENDA Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, TENDA EX3-3pack характеристики
, TENDA EX3-3pack спецификации
, TENDA EX3-3pack review
, TENDA EX3-3pack сравнение
, TENDA EX3-3pack отзиви
, TENDA EX3-3pack намаление
| MU-MIMO technology: | Yes |
| Parental control features: | Weekly/monthly reports |
| MIMO: | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Parental control: | Yes |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| Antennas quantity: | 2 |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| LED indicators: | System |
| Product colour: | White |
| Reset button: | Yes |
| Product type: | Mesh system |
| Antenna type: | Internal |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| AC adapter output voltage: | 12 V |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| AC adapter output current: | 1 A |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| Height: | 93 mm |
| Width: | 90 mm |
| Depth: | 90 mm |
| Quick installation guide: | Yes |
| Number of products included: | 3 pc(s) |
| Point-to-point protocol over Ethernet (PPPoE): | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Static IP: | Yes |
| Dynamic IP: | Yes |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| WLAN data transfer rate (first band): | 300 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band): | 1201 Mbit/s |
| Networking standards: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11k, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11v, IEEE 802.11b |
| Security algorithms: | WPA3, WPA2-PSK, WPA3-SAE, WPS |
| WLAN data transfer rate (max): | 1201 Mbit/s |
| DHCP server: | Yes |
| DHCP client: | Yes |
| DC-in jack: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Ethernet WAN: | Yes |







