





SanDisk Ultra USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: SDCZ48-256G-U46
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.02kg
45.36€ (88.72лв.)
без ДДС: 37.80€ (73.93лв.)
Етикети:
SanDisk Ultra USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SDCZ48-256G-U46
, SANDISK
, USB памети
, Периферия
, купете SanDisk Ultra USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, цена SanDisk Ultra USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, оферти SanDisk Ultra USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, ревю SanDisk Ultra USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, промоция SanDisk Ultra USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, онлайн магазин SanDisk Ultra USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, поръчай SanDisk Ultra USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SanDisk Ultra USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black мнения
, SanDisk Ultra USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, sandisk {ucfirst}usb памети
, оригинален SanDisk Ultra USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, гаранция SanDisk Ultra USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, бърза доставка SanDisk Ultra USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SANDISK цена
, SANDISK промоция
, SANDISK отстъпка
, SANDISK USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, SANDISK SDCZ48-256G-U46 характеристики
, SANDISK SDCZ48-256G-U46 спецификации
, SANDISK SDCZ48-256G-U46 review
, SANDISK SDCZ48-256G-U46 сравнение
, SANDISK SDCZ48-256G-U46 отзиви
, SANDISK SDCZ48-256G-U46 намаление
| Form factor: | Slide |
| Product colour: | Black |
| Housing material: | Plastic |
| Key ring: | Yes |
| Security algorithms: | 128-bit AES |
| Password protection: | Yes |
| Fingerprint reader: | No |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 45 °C |
| Storage temperature (T-T): | -10 - 70 °C |
| Height: | 56.8 mm |
| Depth: | 10.8 mm |
| Weight: | 13.61 g |
| Width: | 21.3 mm |
| Windows operating systems supported: | Windows Vista, Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Device interface: | USB Type-A |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Mac compatibility: | Yes |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Capacity: | 256 GB |
| Read speed: | 100 MB/s |
| Package weight: | 32.81 g |
| Package height: | 152.4 mm |
| Package type: | Blister |
| Package width: | 101.6 mm |
| Package depth: | 11.9 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code: | 84717070 |
| Products per master (outer) case: | 25 pc(s) |
| Master (outer) case height: | 158.8 mm |
| Master (outer) case width: | 104.9 mm |
| Master (outer) case gross weight: | 918.17 g |
| Master (outer) case length: | 177.8 mm |





