













SanDisk SDIX60N-128G-GN6NE USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey, Silver
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PAMSADFLD0215
- Тегло: 0.02kg
- SKU: PAMSADFLD0215
73.88€ (144.50лв.)
без ДДС: 61.57€ (120.42лв.)
Етикети:
SanDisk SDIX60N-128G-GN6NE USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, PAMSADFLD0215
, SANDISK
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете SanDisk SDIX60N-128G-GN6NE USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, цена SanDisk SDIX60N-128G-GN6NE USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, оферти SanDisk SDIX60N-128G-GN6NE USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, ревю SanDisk SDIX60N-128G-GN6NE USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, промоция SanDisk SDIX60N-128G-GN6NE USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, онлайн магазин SanDisk SDIX60N-128G-GN6NE USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, поръчай SanDisk SDIX60N-128G-GN6NE USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, SanDisk SDIX60N-128G-GN6NE USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver мнения
, SanDisk SDIX60N-128G-GN6NE USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, sandisk {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален SanDisk SDIX60N-128G-GN6NE USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, гаранция SanDisk SDIX60N-128G-GN6NE USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, бърза доставка SanDisk SDIX60N-128G-GN6NE USB flash drive 128 GB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Grey
, Silver
, SANDISK цена
, SANDISK промоция
, SANDISK отстъпка
, SANDISK Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, SANDISK PAMSADFLD0215 характеристики
, SANDISK PAMSADFLD0215 спецификации
, SANDISK PAMSADFLD0215 review
, SANDISK PAMSADFLD0215 сравнение
, SANDISK PAMSADFLD0215 отзиви
, SANDISK PAMSADFLD0215 намаление
EAN: 619659169411
MPN: SDIX60N-128G-GN6NE
Technical Specifications
| Product colour | Grey |
| Form factor | Swivel |
| PIN-secured access | No |
| Password protection | No |
| Fingerprint reader | No |
| Height | 53 mm |
| Width | 12.5 mm |
| Depth | 12 mm |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Capacity | 128 GB |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Warnings | Keep away from sources of heat. |
| Warnings | Avoid impacts and shocks. |
| Warnings | Do not expose to moisture. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 1 x 15.5 x 10.5 cm
Weight: 0.02 kg

