





SanDisk Ultra Dual m3.0 USB flash drive 256 GB USB Type-A / Micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black, Silver, Transparent – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: SDDD3-256G-G46
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.02kg
56.02€ (109.56лв.)
без ДДС: 46.68€ (91.30лв.)
Етикети:
SanDisk Ultra Dual m3.0 USB flash drive 256 GB USB Type-A / Micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, Transparent
, SDDD3-256G-G46
, SANDISK
, USB памети
, Периферия
, купете SanDisk Ultra Dual m3.0 USB flash drive 256 GB USB Type-A / Micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, Transparent
, цена SanDisk Ultra Dual m3.0 USB flash drive 256 GB USB Type-A / Micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, Transparent
, оферти SanDisk Ultra Dual m3.0 USB flash drive 256 GB USB Type-A / Micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, Transparent
, ревю SanDisk Ultra Dual m3.0 USB flash drive 256 GB USB Type-A / Micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, Transparent
, промоция SanDisk Ultra Dual m3.0 USB flash drive 256 GB USB Type-A / Micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, Transparent
, онлайн магазин SanDisk Ultra Dual m3.0 USB flash drive 256 GB USB Type-A / Micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, Transparent
, поръчай SanDisk Ultra Dual m3.0 USB flash drive 256 GB USB Type-A / Micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, Transparent
, SanDisk Ultra Dual m3.0 USB flash drive 256 GB USB Type-A / Micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, Transparent мнения
, SanDisk Ultra Dual m3.0 USB flash drive 256 GB USB Type-A / Micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, Transparent сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, sandisk {ucfirst}usb памети
, оригинален SanDisk Ultra Dual m3.0 USB flash drive 256 GB USB Type-A / Micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, Transparent
, гаранция SanDisk Ultra Dual m3.0 USB flash drive 256 GB USB Type-A / Micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, Transparent
, бърза доставка SanDisk Ultra Dual m3.0 USB flash drive 256 GB USB Type-A / Micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, Transparent
, SANDISK цена
, SANDISK промоция
, SANDISK отстъпка
, SANDISK USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, SANDISK SDDD3-256G-G46 характеристики
, SANDISK SDDD3-256G-G46 спецификации
, SANDISK SDDD3-256G-G46 review
, SANDISK SDDD3-256G-G46 сравнение
, SANDISK SDDD3-256G-G46 отзиви
, SANDISK SDDD3-256G-G46 намаление
| Product colour: | Black |
| Form factor: | Slide |
| Key ring: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T): | -10 - 70 °C |
| Weight: | 5.2 g |
| Depth: | 30.2 mm |
| Width: | 11.8 mm |
| Height: | 25.5 mm |
| Device interface: | USB Type-A / Micro-USB |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Mac compatibility: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Windows Vista Business, Windows 8.1, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows Vista Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business x64, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Home, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows Vista x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows Vista, Windows 7 x64, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows 10, Windows Vista Ultimate x64, Windows 10 IOT Core, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Home x64, Windows 8, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7, Windows 10 Education x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate |
| Mobile operating systems supported: | Android |
| Read speed USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 150 MB/s |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Capacity: | 256 GB |
| Package weight: | 24.4 g |
| Package height: | 152.4 mm |
| Package type: | Blister |
| Package depth: | 11.7 mm |
| Package width: | 101.6 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Products per master (outer) case: | 25 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight: | 700 g |
| Master (outer) case height: | 181 mm |
| Master (outer) case length: | 191.8 mm |
| Harmonized System (HS) code: | 84717070 |
| Master (outer) case width: | 118.9 mm |




