



SanDisk Extreme PRO 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PAMSADSDG0343
- Тегло: 0.02kg
- SKU: PAMSADSDG0343
86.17€ (168.54лв.)
без ДДС: 71.81€ (140.45лв.)
![]() |
12 x 8.14 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
SanDisk Extreme PRO 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10
, PAMSADSDG0343
, SANDISK
, Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, купете SanDisk Extreme PRO 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10
, цена SanDisk Extreme PRO 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10
, оферти SanDisk Extreme PRO 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10
, ревю SanDisk Extreme PRO 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10
, промоция SanDisk Extreme PRO 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10
, онлайн магазин SanDisk Extreme PRO 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10
, поръчай SanDisk Extreme PRO 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10
, SanDisk Extreme PRO 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10 мнения
, SanDisk Extreme PRO 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10 сравнение
, евтин Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, най-добър Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, нов Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, sandisk {ucfirst}смартфони
, таблети & аксесоари
, оригинален SanDisk Extreme PRO 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10
, гаранция SanDisk Extreme PRO 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10
, бърза доставка SanDisk Extreme PRO 256 GB MicroSDXC UHS-I Class 10
, SANDISK цена
, SANDISK промоция
, SANDISK отстъпка
, SANDISK Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, смартфони
, таблети & аксесоари в българия
, смартфони
, таблети & аксесоари techmag
, онлайн поръчка Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, магазин за Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ оферти Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, SANDISK PAMSADSDG0343 характеристики
, SANDISK PAMSADSDG0343 спецификации
, SANDISK PAMSADSDG0343 review
, SANDISK PAMSADSDG0343 сравнение
, SANDISK PAMSADSDG0343 отзиви
, SANDISK PAMSADSDG0343 намаление
EAN: 619659188542
MPN: SDSQXCD-256G-GN6MA
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Product colour | Red |
| Protection features | X-ray proof |
| Protection features | Shock resistant |
| Protection features | Water resistant |
| Protection features | Temperature proof |
| Video Speed Class | V30 |
| Flash memory class | Class 10 |
| Internal memory type | UHS-I |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Capacity | 256 GB |
| Read speed | 200 MB/s |
| Write speed | 140 MB/s |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Application performance class | A2 |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Depth | 10.9 mm |
| Width | 15 mm |
| Height | 1.02 mm |
| Memory adapter included | SD |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Warnings | Store away from strong sources of electromagnetic radiation. |
| Warnings | Do not expose to high temperatures. |
| Warnings | Avoid contact with water and humidity. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 1 x 11 x 15 cm
Weight: 0.015 kg


