



Sandisk Ultra Flair USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black,Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SDCZ73-256G-G46
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.02kg
42.90€ (83.91лв.)
без ДДС: 35.75€ (69.92лв.)
Етикети:
Sandisk Ultra Flair USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, SDCZ73-256G-G46
, SANDISK
, USB памети
, Периферия
, купете Sandisk Ultra Flair USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, цена Sandisk Ultra Flair USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, оферти Sandisk Ultra Flair USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, ревю Sandisk Ultra Flair USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, промоция Sandisk Ultra Flair USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, онлайн магазин Sandisk Ultra Flair USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, поръчай Sandisk Ultra Flair USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, Sandisk Ultra Flair USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver мнения
, Sandisk Ultra Flair USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, sandisk {ucfirst}usb памети
, оригинален Sandisk Ultra Flair USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, гаранция Sandisk Ultra Flair USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, бърза доставка Sandisk Ultra Flair USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, SANDISK цена
, SANDISK промоция
, SANDISK отстъпка
, SANDISK USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, SANDISK SDCZ73-256G-G46 характеристики
, SANDISK SDCZ73-256G-G46 спецификации
, SANDISK SDCZ73-256G-G46 review
, SANDISK SDCZ73-256G-G46 сравнение
, SANDISK SDCZ73-256G-G46 отзиви
, SANDISK SDCZ73-256G-G46 намаление
| Form factor: | Capless |
| Product colour: | Silver, Black |
| Housing material: | Metal |
| Fingerprint reader: | No |
| Storage temperature (T-T): | -10 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 45 °C |
| Width: | 13.2 mm |
| Depth: | 42.4 mm |
| Height: | 6.6 mm |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Device interface: | USB Type-A |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Read speed: | 150 MB/s |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Capacity: | 256 GB |
| Plug and Play: | Yes |





