



Sandisk Ultra Fit USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SDCZ430-256G-G46
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.02kg
42.36€ (82.85лв.)
без ДДС: 35.30€ (69.04лв.)
Етикети:
Sandisk Ultra Fit USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SDCZ430-256G-G46
, SANDISK
, USB памети
, Периферия
, купете Sandisk Ultra Fit USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, цена Sandisk Ultra Fit USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, оферти Sandisk Ultra Fit USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, ревю Sandisk Ultra Fit USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, промоция Sandisk Ultra Fit USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, онлайн магазин Sandisk Ultra Fit USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, поръчай Sandisk Ultra Fit USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Sandisk Ultra Fit USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black мнения
, Sandisk Ultra Fit USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, sandisk {ucfirst}usb памети
, оригинален Sandisk Ultra Fit USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, гаранция Sandisk Ultra Fit USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, бърза доставка Sandisk Ultra Fit USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SANDISK цена
, SANDISK промоция
, SANDISK отстъпка
, SANDISK USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, SANDISK SDCZ430-256G-G46 характеристики
, SANDISK SDCZ430-256G-G46 спецификации
, SANDISK SDCZ430-256G-G46 review
, SANDISK SDCZ430-256G-G46 сравнение
, SANDISK SDCZ430-256G-G46 отзиви
, SANDISK SDCZ430-256G-G46 намаление
| Form factor: | Capless |
| Product colour: | Black |
| Security algorithms: | 128-bit AES, 256-bit AES |
| Fingerprint reader: | No |
| PIN-secured access: | No |
| Password protection: | No |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T): | -10 - 70 °C |
| Depth: | 19.1 mm |
| Height: | 8.8 mm |
| Device interface: | USB Type-A |
| Read speed: | 130 MB/s |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Capacity: | 256 GB |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |





