


-42 %



Lenovo ThinkPad E16 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 21MA0021PB
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 3.20kg
1,106.98€ (2,165.06лв.)
1,897.68€ (3,711.54лв.)
без ДДС: 922.48€ (1,804.21лв.)
![]() |
12 x 104.54 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkPad E16 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, 21MA0021PB
, Lenovo
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Lenovo ThinkPad E16 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, цена Lenovo ThinkPad E16 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, оферти Lenovo ThinkPad E16 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, ревю Lenovo ThinkPad E16 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, промоция Lenovo ThinkPad E16 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkPad E16 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, поръчай Lenovo ThinkPad E16 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Lenovo ThinkPad E16 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black мнения
, Lenovo ThinkPad E16 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, lenovo {ucfirst}лаптопи
, оригинален Lenovo ThinkPad E16 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, гаранция Lenovo ThinkPad E16 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, бърза доставка Lenovo ThinkPad E16 Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Lenovo 21MA0021PB характеристики
, Lenovo 21MA0021PB спецификации
, Lenovo 21MA0021PB review
, Lenovo 21MA0021PB сравнение
, Lenovo 21MA0021PB отзиви
, Lenovo 21MA0021PB намаление
| Low Power Efficient-cores: | 2 |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency: | 2.1 GHz |
| Low Power Efficient-core Base Frequency: | 700 MHz |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| Processor boost frequency: | 4.3 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.6 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.3 GHz |
| Performance-core base frequency: | 1.3 GHz |
| Processor generation: | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Maximum turbo power: | 57 W |
| Processor base power: | 15 W |
| Efficient cores: | 8 |
| Performance cores: | 2 |
| Efficient-core base frequency: | 0.8 GHz |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor model: | 125U |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor cores: | 12 |
| Processor threads: | 14 |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card family: | Intel Graphics |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 16 GB |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Product colour: | Black |
| Product type: | Laptop |
| Housing material: | Aluminium |
| Colour name: | Graphite Black |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| AC adapter power: | 65 W |
| Cable lock slot: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Windows Hello: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Smart card reader: | No |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Maximum shipping altitude: | 3048 m |
| Storage temperature (T-T): | 5 - 43 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H): | 8 - 95% |
| Weight: | 1.81 kg |
| Depth: | 247.7 mm |
| Height: | 19.9 mm |
| Width: | 356.1 mm |
| Bluetooth: | Yes |
| Antenna type: | 2x2 |
| Ethernet LAN data rates: | 1000 Mbit/s, 100 |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Near Field Communication (NFC): | No |
| WWAN: | Not installed |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Display diagonal: | 40.6 cm (16") |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| LED backlight: | Yes |
| HD type: | WUXGA |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Panel type: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Colour gamut: | 45% |
| Contrast ratio (typical): | 800:1 |
| Anti-glare screen: | Yes |
| RGB colour space: | NTSC |
| Operating system language: | English, Polish |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Audio chip: | Senary SN6141 |
| Audio system: | Dolby Atmos |
| Built-in microphone: | Yes |
| Speaker power: | 2 W |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Number of microphones: | 2 |
| Speakers manufacturer: | Harman Kardon |
| Compliance certificates: | RoHS |
| Optical drive type: | No |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| NVMe: | Yes |
| SSD form factor: | M.2 |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Card reader integrated: | No |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Storage media: | SSD |
| USB Sleep-and-Charge ports: | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 1 |
| Front camera: | Yes |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Fast charging: | Yes |
| Battery capacity: | 57 Wh |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Pointing device: | ThinkPad UltraNav |
| Numeric keypad: | Yes |
| Windows Studio effects support: | Yes |
| Maximum frequency NPU: | 1.4 GHz |
| AI software frameworks supported by NPU: | ONNX RT, DirectML, Windows ML, OpenVINO |
| Sparsity support: | Yes |
| Neural processor unit (NPU): | Intel AI Boost |







