





Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black,Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SDDDC2-128G-G46
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.02kg
41.32€ (80.81лв.)
без ДДС: 34.43€ (67.34лв.)
Етикети:
Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, SDDDC2-128G-G46
, SANDISK
, USB памети
, Периферия
, купете Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, цена Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, оферти Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, ревю Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, промоция Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, онлайн магазин Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, поръчай Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver мнения
, Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, sandisk {ucfirst}usb памети
, оригинален Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, гаранция Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, бърза доставка Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C USB flash drive 128 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, Silver
, SANDISK цена
, SANDISK промоция
, SANDISK отстъпка
, SANDISK USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, SANDISK SDDDC2-128G-G46 характеристики
, SANDISK SDDDC2-128G-G46 спецификации
, SANDISK SDDDC2-128G-G46 review
, SANDISK SDDDC2-128G-G46 сравнение
, SANDISK SDDDC2-128G-G46 отзиви
, SANDISK SDDDC2-128G-G46 намаление
| Product colour: | Silver, Black |
| Key ring: | N |
| Fingerprint reader: | No |
| Password protection: | No |
| PIN-secured access: | No |
| Storage temperature (T-T): | -10 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 45 °C |
| Weight: | 9.1 g |
| Depth: | 9.4 mm |
| Width: | 38.1 mm |
| Height: | 20.1 mm |
| Windows operating systems supported: | Windows Vista Home Premium x64, Windows 10 Education x64, Windows Vista Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Home Premium, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 10 Pro, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Home x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business x64, Windows 10 Education, Windows Vista Enterprise x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows 7 Home Basic, Windows 8 Enterprise, Windows 7 Ultimate |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Capacity: | 128 GB |
| Mobile operating systems supported: | Android |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Read speed USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): | 150 MB/s |
| Mac compatibility: | Yes |
| Package weight: | 28.3 g |
| Package depth: | 11.7 mm |
| Package width: | 101.6 mm |
| Package height: | 152.4 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Master (outer) case length: | 191.8 mm |
| Master (outer) case gross weight: | 797.5 g |
| Master (outer) case height: | 181 mm |
| Products per master (outer) case: | 25 pc(s) |
| Master (outer) case width: | 118.9 mm |




