





SanDisk Ultra Dual Drive Go USB flash drive 256 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: SDDDC3-256G-G46
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.02kg
56.88€ (111.25лв.)
без ДДС: 47.40€ (92.71лв.)
Етикети:
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB flash drive 256 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SDDDC3-256G-G46
, SANDISK
, USB памети
, Периферия
, купете SanDisk Ultra Dual Drive Go USB flash drive 256 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, цена SanDisk Ultra Dual Drive Go USB flash drive 256 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, оферти SanDisk Ultra Dual Drive Go USB flash drive 256 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, ревю SanDisk Ultra Dual Drive Go USB flash drive 256 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, промоция SanDisk Ultra Dual Drive Go USB flash drive 256 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, онлайн магазин SanDisk Ultra Dual Drive Go USB flash drive 256 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, поръчай SanDisk Ultra Dual Drive Go USB flash drive 256 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SanDisk Ultra Dual Drive Go USB flash drive 256 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black мнения
, SanDisk Ultra Dual Drive Go USB flash drive 256 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, sandisk {ucfirst}usb памети
, оригинален SanDisk Ultra Dual Drive Go USB flash drive 256 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, гаранция SanDisk Ultra Dual Drive Go USB flash drive 256 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, бърза доставка SanDisk Ultra Dual Drive Go USB flash drive 256 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SANDISK цена
, SANDISK промоция
, SANDISK отстъпка
, SANDISK USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, SANDISK SDDDC3-256G-G46 характеристики
, SANDISK SDDDC3-256G-G46 спецификации
, SANDISK SDDDC3-256G-G46 review
, SANDISK SDDDC3-256G-G46 сравнение
, SANDISK SDDDC3-256G-G46 отзиви
, SANDISK SDDDC3-256G-G46 намаление
| Product colour: | Black |
| Key ring: | Yes |
| Form factor: | Swivel |
| Fingerprint reader: | No |
| PIN-secured access: | No |
| Depth: | 44.6 mm |
| Height: | 8.6 mm |
| Width: | 12.2 mm |
| Capacity: | 256 GB |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Device interface: | USB Type-A / USB Type-C |
| Plug and Play: | Yes |
| Read speed: | 150 MB/s |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code: | 84717070 |




