





SanDisk iXpand USB flash drive 64 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black, Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: SDIX60N-064G-GN6NN
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.02kg
57.82€ (113.08лв.)
без ДДС: 48.18€ (94.23лв.)
Етикети:
SanDisk iXpand USB flash drive 64 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, Silver
, SDIX60N-064G-GN6NN
, SANDISK
, USB памети
, Периферия
, купете SanDisk iXpand USB flash drive 64 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, Silver
, цена SanDisk iXpand USB flash drive 64 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, Silver
, оферти SanDisk iXpand USB flash drive 64 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, Silver
, ревю SanDisk iXpand USB flash drive 64 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, Silver
, промоция SanDisk iXpand USB flash drive 64 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, Silver
, онлайн магазин SanDisk iXpand USB flash drive 64 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, Silver
, поръчай SanDisk iXpand USB flash drive 64 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, Silver
, SanDisk iXpand USB flash drive 64 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, Silver мнения
, SanDisk iXpand USB flash drive 64 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, Silver сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, sandisk {ucfirst}usb памети
, оригинален SanDisk iXpand USB flash drive 64 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, Silver
, гаранция SanDisk iXpand USB flash drive 64 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, Silver
, бърза доставка SanDisk iXpand USB flash drive 64 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black
, Silver
, SANDISK цена
, SANDISK промоция
, SANDISK отстъпка
, SANDISK USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, SANDISK SDIX60N-064G-GN6NN характеристики
, SANDISK SDIX60N-064G-GN6NN спецификации
, SANDISK SDIX60N-064G-GN6NN review
, SANDISK SDIX60N-064G-GN6NN сравнение
, SANDISK SDIX60N-064G-GN6NN отзиви
, SANDISK SDIX60N-064G-GN6NN намаление
| Product colour: | Black |
| LED indicators: | Yes |
| Housing material: | Metal, Plastic |
| Key ring: | Yes |
| Form factor: | Swivel |
| Protection features: | Scratch resistant |
| Height: | 12.5 mm |
| Depth: | 12 mm |
| Width: | 53 mm |
| Capacity: | 64 GB |
| USB version: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Device interface: | USB Type-A / Lightning |
| Harmonized System (HS) code: | 84717070 |




