





SanDisk Extreme Pro USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: SDCZ880-128G-G46
- Гаранция: 360 месеца
- Тегло: 0.03kg
67.78€ (132.56лв.)
без ДДС: 56.48€ (110.47лв.)
Етикети:
SanDisk Extreme Pro USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SDCZ880-128G-G46
, SANDISK
, USB памети
, Периферия
, купете SanDisk Extreme Pro USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, цена SanDisk Extreme Pro USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, оферти SanDisk Extreme Pro USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, ревю SanDisk Extreme Pro USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, промоция SanDisk Extreme Pro USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, онлайн магазин SanDisk Extreme Pro USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, поръчай SanDisk Extreme Pro USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SanDisk Extreme Pro USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black мнения
, SanDisk Extreme Pro USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black сравнение
, евтин USB памети
, топ USB памети
, най-добър USB памети
, нов USB памети
, sandisk {ucfirst}usb памети
, оригинален SanDisk Extreme Pro USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, гаранция SanDisk Extreme Pro USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, бърза доставка SanDisk Extreme Pro USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black
, SANDISK цена
, SANDISK промоция
, SANDISK отстъпка
, SANDISK USB памети
, usb памети в българия
, usb памети techmag
, онлайн поръчка USB памети
, магазин за USB памети
, топ оферти USB памети
, SANDISK SDCZ880-128G-G46 характеристики
, SANDISK SDCZ880-128G-G46 спецификации
, SANDISK SDCZ880-128G-G46 review
, SANDISK SDCZ880-128G-G46 сравнение
, SANDISK SDCZ880-128G-G46 отзиви
, SANDISK SDCZ880-128G-G46 намаление
| Housing material: | Aluminium |
| Key ring: | Yes |
| Form factor: | Slide |
| Product colour: | Black |
| Fingerprint reader: | No |
| Security algorithms: | 128-bit AES |
| Password protection: | Yes |
| Storage temperature (T-T): | -10 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 35 °C |
| Depth: | 71 mm |
| Weight: | 17 g |
| Width: | 21 mm |
| Height: | 11 mm |
| Write speed: | 380 MB/s |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Capacity: | 128 GB |
| Mac compatibility: | Yes |
| Read speed: | 420 MB/s |
| Device interface: | USB Type-A |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Windows operating systems supported: | Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows 10 |
| Package height: | 25 mm |
| Package type: | Blister |
| Package width: | 102 mm |
| Package depth: | 152 mm |
| Package weight: | 59.5 g |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Master (outer) case length: | 368 mm |
| Master (outer) case width: | 135 mm |
| Products per master (outer) case: | 25 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code: | 84717070 |
| Master (outer) case height: | 104 mm |
| Master (outer) case gross weight: | 1.7 kg |





