


-33 %



Samsung UE55DU7172U 138 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 55DU7172UXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 15.10kg
510.68€ (998.81лв.)
766.02€ (1,498.20лв.)
без ДДС: 425.57€ (832.34лв.)
![]() |
12 x 48.23 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung UE55DU7172U 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, 55DU7172UXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Samsung UE55DU7172U 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Samsung UE55DU7172U 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Samsung UE55DU7172U 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Samsung UE55DU7172U 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Samsung UE55DU7172U 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Samsung UE55DU7172U 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Samsung UE55DU7172U 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung UE55DU7172U 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Samsung UE55DU7172U 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, оригинален Samsung UE55DU7172U 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Samsung UE55DU7172U 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Samsung UE55DU7172U 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung 55DU7172UXXH характеристики
, Samsung 55DU7172UXXH спецификации
, Samsung 55DU7172UXXH review
, Samsung 55DU7172UXXH сравнение
, Samsung 55DU7172UXXH отзиви
, Samsung 55DU7172UXXH намаление
| Product colour: | Black |
| Introduction year: | 2024 |
| Stand colour: | Black |
| Frameless design: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 200 x 200 mm |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 80 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 121 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Power consumption (typical): | 80 W |
| Energy saving mode: | Yes |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| Works with Samsung Bixby: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Height (with stand): | 758 mm |
| Depth (with stand): | 237 mm |
| Width (with stand): | 1234,1 mm |
| Height (without stand): | 710.8 mm |
| Weight (without stand): | 11.2 kg |
| Depth (without stand): | 60.3 mm |
| Weight (with stand): | 11.6 kg |
| Width (without stand): | 1234,1 mm |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Web browser: | Yes |
| Backlight dimming technology: | UHD Dimming |
| Game features: | HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| SmartThings app support: | Yes |
| AI Upscale: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Filmmaker Mode |
| Picture processing technology: | Crystal Processor 4K, Samsung Contrast Enhancer |
| Game mode: | Yes |
| TV key support: | Yes |
| Package weight: | 16.4 kg |
| Package type: | Box |
| Package width: | 1386 mm |
| Package height: | 828 mm |
| Package depth: | 158 mm |
| Remote control included: | Yes |
| Cables included: | AC |
| Desktop stand: | Yes |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Screen shape: | Flat |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal: | 139.7 cm (55") |
| Native refresh rate: | 50 Hz |
| Motion interpolation technology: | Motion Xcelerator |
| Display technology: | LED |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | Mega Contrast |
| Audio output channels: | 2.0 channels |
| Adaptive sound: | Yes |
| RMS rated power: | 20 W |
| Number of speakers: | 2 |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| RF ports quantity: | 2 |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| PC in (D-Sub): | No |
| Common interface (CI): | Yes |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Digital signal format system: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | 2.0.3 |
| Internet TV: | Yes |
| Sound mirroring: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Operating system installed: | Tizen |
| Smart TV: | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV): | Q-Symphony |











