Samsung UE50DU7172U 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
Samsung UE50DU7172U 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black UE50DU7172UXXH – Samsung Телевизори
-33 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: UE50DU7172UXXH
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 13.50kg
ГПР /%/
Frameless design:Yes
Introduction year:2024
Stand colour:Black
VESA mounting:Yes
Panel mounting interface:200 x 200 mm
Product colour:Black
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:70 kWh
Energy efficiency scale:A to G
Energy efficiency class (SDR):G
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:105 kWh
Energy efficiency class (HDR):G
AC input frequency:50/60 Hz
Power consumption (standby):0.5 W
Energy saving mode:Yes
AC input voltage:220 - 240 V
Power consumption (typical):70 W
Electronic Programme Guide (EPG):Yes
Works with Samsung Bixby:Yes
Auto power off:Yes
On Screen Display (OSD):Yes
Height (without stand):647 mm
Depth (without stand):60 mm
Width (without stand):1120.3 mm
Weight (without stand):9.5 kg
Depth (with stand):237 mm
Height (with stand):694 mm
Width (with stand):1120.3 mm
Weight (with stand):9.9 kg
Bluetooth version:5.2
Ethernet LAN:Yes
Bluetooth:Yes
Wi-Fi standards:Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi:Yes
Web browser:Yes
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
Picture processing technology:Crystal Processor 4K, Samsung Contrast Enhancer
Game mode:Yes
TV key support:Yes
High Dynamic Range (HDR) technology:High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Filmmaker Mode
AI Upscale:Yes
Game features:HGiG, Variable Refresh Rate (VRR)
SmartThings app support:Yes
Backlight dimming technology:UHD Dimming
Package type:Box
Package height:760 mm
Package weight:14.2 kg
Package width:1248 mm
Package depth:154 mm
Desktop stand:Yes
Remote control included:Yes
Cables included:AC
Native refresh rate:50 Hz
Dynamic contrast ratio marketing name:Mega Contrast
Motion interpolation technology:Motion Xcelerator
Display diagonal:127 cm (50")
Display resolution:3840 x 2160 pixels
Screen shape:Flat
HD type:4K Ultra HD
Display technology:LED
Native aspect ratio:16:9
Enhanced Audio Return Channel (eARC):Yes
Adaptive sound:Yes
RMS rated power:20 W
Number of speakers:2
Audio output channels:2.0 channels
Common interface Plus (CI+) version:1.4
RF ports quantity:2
Common interface (CI):Yes
Audio Return Channel (ARC):Yes
Common interface Plus (CI+):Yes
PC in (D-Sub):No
Consumer Electronics Control (CEC):Anynet+
HDMI ports quantity:3
USB 2.0 ports quantity:1
Tuner type:Analog & digital
Digital signal format system:DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version:2.0.3
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV):Yes
Sound mirroring:Yes
Internet TV:Yes
Smart TV:Yes
Operating system installed:Tizen
Samsung technologies (AV/TV):Q-Symphony
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Brand: Samsung
Stand colour:Silver Product colour:Silver VESA mounting:Yes Colour name:Bright Silver Stand type:Center stand Panel mounting interface:600 x 400 mm En..