





Samsung S90D QE48S90DAEXXH TV 121.9 cm (48") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: QE48S90DAEXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 15.50kg
1,077.12€ (2,106.66лв.)
без ДДС: 897.60€ (1,755.55лв.)
![]() |
12 x 101.72 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung S90D QE48S90DAEXXH TV 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, QE48S90DAEXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Samsung S90D QE48S90DAEXXH TV 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Samsung S90D QE48S90DAEXXH TV 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Samsung S90D QE48S90DAEXXH TV 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Samsung S90D QE48S90DAEXXH TV 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Samsung S90D QE48S90DAEXXH TV 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Samsung S90D QE48S90DAEXXH TV 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Samsung S90D QE48S90DAEXXH TV 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung S90D QE48S90DAEXXH TV 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Samsung S90D QE48S90DAEXXH TV 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, оригинален Samsung S90D QE48S90DAEXXH TV 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Samsung S90D QE48S90DAEXXH TV 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Samsung S90D QE48S90DAEXXH TV 121.9 cm (48) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung QE48S90DAEXXH характеристики
, Samsung QE48S90DAEXXH спецификации
, Samsung QE48S90DAEXXH review
, Samsung QE48S90DAEXXH сравнение
, Samsung QE48S90DAEXXH отзиви
, Samsung QE48S90DAEXXH намаление
| Stand colour: | Black |
| Slim fit wall mount support: | Yes |
| Panel mounting interface: | 300 x 200 |
| Product colour: | Black |
| VESA mounting: | Yes |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 66 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 103 kWh |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power consumption (max): | 210 W |
| Power consumption (typical): | 65.7 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy saving mode: | Yes |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Voice guide: | Yes |
| Works with Samsung Bixby: | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Number of OSD languages: | 27 |
| Auto power off: | Yes |
| Height (without stand): | 619.9 mm |
| Stand depth: | 26.5 cm |
| Width (without stand): | 1069.3 mm |
| Depth (without stand): | 39.6 mm |
| Weight (without stand): | 10.6 kg |
| Stand width: | 36.6 cm |
| Width (with stand): | 1069.3 mm |
| Weight (with stand): | 11.9 kg |
| Depth (with stand): | 265.2 mm |
| Height (with stand): | 685.9 mm |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Web browser: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Yes |
| Eco sensor: | Yes |
| Teletext function: | Yes |
| Game features: | Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| Ambient mode: | Ambient Mode+ |
| AI Upscale: | Yes |
| SmartThings app support: | Yes |
| MBR support: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Filmmaker Mode |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| Multi View: | Yes |
| Game mode: | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Picture processing technology: | Samsung Real Depth Enhancer |
| Package depth: | 143 mm |
| Package width: | 1202 mm |
| Package weight: | 15.7 kg |
| Package height: | 748 mm |
| Cables included: | AC |
| Remote control included: | Yes |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Screen shape: | Flat |
| Display technology: | OLED |
| Native refresh rate: | 144 Hz |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Motion interpolation technology: | Motion Xcelerator |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display diagonal (metric): | 120 cm |
| Display diagonal: | 121.9 cm (48") |
| Active voice amplifier (AVA): | Yes |
| Audio decoders: | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| RMS rated power: | 40 W |
| Audio output channels: | 2.1 channels |
| Common interface (CI): | Yes |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Digital audio optical out: | 1 |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Digital signal format system: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | 2.0.3 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Smart modes: | Movie |
| Operating system installed: | Tizen |
| Samsung technologies (AV/TV): | Samsung TV Plus, Ambient Mode+, Adaptive Sound Pro, Media Home, Smart Calibration, SmartThings, NQ4 AI Gen2 Processor, Q-Symphony, 4K AI Upscaling, LaserSlim Design |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1942223 |











