Samsung S65VC computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LS34C652VAUXEN
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 10.50kg
453.44€ (886.86лв.)
без ДДС: 377.87€ (739.05лв.)
![]() |
12 x 42.82 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung S65VC computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, LS34C652VAUXEN
, Samsung
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Samsung S65VC computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, цена Samsung S65VC computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, оферти Samsung S65VC computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, ревю Samsung S65VC computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, промоция Samsung S65VC computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, онлайн магазин Samsung S65VC computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, поръчай Samsung S65VC computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, Samsung S65VC computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black мнения
, Samsung S65VC computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, samsung {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Samsung S65VC computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, гаранция Samsung S65VC computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, бърза доставка Samsung S65VC computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels UltraWide Quad HD LCD Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Samsung LS34C652VAUXEN характеристики
, Samsung LS34C652VAUXEN спецификации
, Samsung LS34C652VAUXEN review
, Samsung LS34C652VAUXEN сравнение
, Samsung LS34C652VAUXEN отзиви
, Samsung LS34C652VAUXEN намаление
| Market positioning: | Professional |
| Product colour: | Black |
| Feet colour: | Black |
| Power consumption (max): | 200 W |
| Power consumption (typical): | 32 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power supply type: | Internal |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1574244 |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 32 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 51 kWh |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T): | 10 - 40 °C |
| Depth (with stand): | 241 mm |
| Height (with stand): | 561.5 mm |
| Width (with stand): | 806.6 mm |
| Depth (without stand): | 125 mm |
| Height (without stand): | 369.4 mm |
| Weight (with stand): | 8.1 kg |
| Weight (without stand): | 5.3 kg |
| Width (without stand): | 806.6 mm |
| Bluetooth: | No |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | No |
| Windows operating systems supported: | Windows 10 |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Smart modes: | RPG, FPS, RTS |
| Game mode: | No |
| Flicker-free technology: | Yes |
| VESA Adaptive Sync support: | No |
| AMD FreeSync type: | FreeSync |
| Package weight: | 10.6 kg |
| Package width: | 807 mm |
| Package height: | 125 mm |
| Package depth: | 367 mm |
| Stand type: | HAS stand |
| Cables included: | HDMI, DisplayPort, USB Type-A to USB Type-B |
| Remote control included: | No |
| Power cable length: | 1.5 m |
| Display number of colours: | 1.07 billion colours |
| Display resolution: | 3440 x 1440 pixels |
| Display diagonal: | 86.4 cm (34") |
| Response time: | 5 ms |
| Native aspect ratio: | 21:9 |
| Display technology: | LCD |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Viewable size, vertical: | 33.4 cm |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| Panel type: | VA |
| Screen shape: | Curved |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Viewable size, horizontal: | 79.7 cm |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| HD type: | UltraWide Quad HD |
| Refresh rate optimizor: | No |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | Mega DCR |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Display brightness (min): | 280 cd/m² |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Quantum dot color technology: | No |
| sRGB coverage (typical): | 115% |
| Screen curvature rating: | 1000R |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Megapixel (approx.): | 5 MP |
| RMS rated power: | 5 W |
| Adaptive Sound Control (ASC): | No |
| Tilt angle range: | -2 - 20° |
| Swivelling: | Yes |
| Swivel angle range: | -30 - 30° |
| VESA mounting: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Height adjustment: | 12 cm, Yes |
| Pivot: | No |
| Wall mountable: | Yes |
| Picture-in-Picture: | Yes |
| Black eQualizer function: | No |
| HDCP: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| HDMI version: | 2.0 |
| DVI port: | No |
| Number of upstream ports: | 1 |
| USB upstream port type: | USB Type-B |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 2 |
| HDMI: | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| HDCP version: | 2.2 |
| USB Power Delivery up to: | 90 W |
| Built-in KVM switch: | Yes |
| USB Type-C downstream ports quantity: | 1 |
| Virtual AIM point: | No |
| Workspace: | No |
| Wireless display: | No |
| Uniformity correction: | No |
| Off Timer Plus: | Yes |
| Auto source switch: | Yes |
| Knox vault: | No |
| Disclaimer: | No |
| Eco Saving Plus: | No |
| Image size: | Yes |
| Gray balance: | No |
| Factory tunning: | No |
| Video colour modes: | Original, Sports, Graphic, Custom, Game, Eco, Entertain, Standard |
| Samsung Eye Saver Mode: | Yes |
| Power consumption (DPMS): | 0.5 W |
| Tap view: | No |
| Universal guide: | No |
| Daisy chain: | No |
| Far-field voice interaction: | No |
| TV Plus: | No |
| Anynet + (HDMI-CEC): | No |
| Adaptive picture: | Yes |
| Multi View: | No |
| Low input lag: | No |
| Works with Samsung Bixby: | No |
| Picture-by-Picture (PbP): | Yes |
| Wireless Dex support: | No |
| Sustainability certificates: | TCO |









