Samsung G55C computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: LS27CG552EUXEN
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.83kg
198.42€ (388.08лв.)
без ДДС: 165.35€ (323.40лв.)
![]() |
12 x 18.74 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung G55C computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, LS27CG552EUXEN
, Samsung
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Samsung G55C computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, цена Samsung G55C computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, оферти Samsung G55C computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ревю Samsung G55C computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, промоция Samsung G55C computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, онлайн магазин Samsung G55C computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, поръчай Samsung G55C computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Samsung G55C computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black мнения
, Samsung G55C computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, samsung {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Samsung G55C computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, гаранция Samsung G55C computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, бърза доставка Samsung G55C computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Samsung LS27CG552EUXEN характеристики
, Samsung LS27CG552EUXEN спецификации
, Samsung LS27CG552EUXEN review
, Samsung LS27CG552EUXEN сравнение
, Samsung LS27CG552EUXEN отзиви
, Samsung LS27CG552EUXEN намаление
| Product colour: | Black |
| Feet colour: | Black |
| Market positioning: | Consumer |
| Front bezel colour: | Black |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1777999 |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power supply type: | External |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 26 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 41 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Power consumption (max): | 40 W |
| AC adapter output voltage: | 19 V |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Power consumption (typical): | 26 W |
| Annual energy consumption: | 38 kWh |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T): | 10 - 40 °C |
| Depth (without stand): | 120 mm |
| Weight (without stand): | 3.7 kg |
| Weight (with stand): | 4.1 kg |
| Width (without stand): | 614.6 mm |
| Height (without stand): | 382.8 mm |
| Height (with stand): | 477.4 mm |
| Depth (with stand): | 272.6 mm |
| Width (with stand): | 616.6 mm |
| Bluetooth: | No |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi: | No |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Smart modes: | Sports, Movie, Custom, Graphics, Eco, Standard, Game |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Game features: | Super Arena Gaming UX |
| AMD FreeSync type: | FreeSync |
| Package height: | 188 mm |
| Package depth: | 438 mm |
| Package width: | 679 mm |
| Package weight: | 6 kg |
| Stand included: | Yes |
| Power cable length: | 1.5 m |
| Cables included: | HDMI, DisplayPort, AC |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Response time (MPRT): | 1 ms |
| Refresh rate optimizor: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 2500:1 |
| Panel type: | VA |
| Display diagonal (metric): | 68 cm |
| Display technology: | LED |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | Mega DCR |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Screen shape: | Curved |
| Screen curvature rating: | 1000R |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in camera: | No |
| Built-in microphone: | No |
| Tilt angle range: | -2 - 18° |
| Picture-in-Picture: | No |
| Cable management: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Panel mounting interface: | 75 x 75 mm |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Height adjustment: | No |
| VESA mounting: | Yes |
| Service port type: | USB Type-A |
| Headphone out: | Yes |
| Service port: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| HDCP version: | 2.2 |
| Built-in KVM switch: | No |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| DC-in jack: | Yes |
| Built-in USB hub: | No |
| HDMI version: | 2.0 |
| HDCP: | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| Auto source switch: | Yes |
| Virtual AIM point: | Yes |
| Off Timer Plus: | Yes |
| Low input lag: | Yes |
| Wireless Dex support: | No |
| Brand specific technologies: | Black Equalizer |
| SmartThings app support: | No |
| Samsung Eye Saver Mode: | Yes |
| Works with Samsung Bixby: | No |
| Video colour modes: | Dynamic, Game, Eco, Entertain, Standard, Original, Graphic, Custom, Sports |
| TV Plus: | No |








