Samsung QE65QN90DATXXH TV 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
-31 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: QE65QN90DATXXH
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 32.50kg
ГПР /%/
Sound technology:Dolby Atmos
Processor:NQ4 AI Gen2 Processor
Product colour:Black
VESA mounting:Yes
Stand type:Hexagon stand
Panel mounting interface:400 x 300 mm
Power consumption (standby):0.5 W
Energy saving mode:Yes
Power consumption (typical):90 W
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:90 kWh
Energy efficiency class (HDR):G
Energy efficiency class (SDR):F
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:210 kWh
Works with Amazon Alexa:Yes
Voice control:Yes
Works with Samsung Bixby:Yes
Sleep timer:Yes
Electronic Programme Guide (EPG):Yes
Works with the Google Assistant:Yes
Auto power off:Yes
Height (with stand):891.3 mm
Depth (with stand):270.6 mm
Width (with stand):1446.3 mm
Width (without stand):1446.3 mm
Weight (with stand):27.4 kg
Height (without stand):828.7 mm
Depth (without stand):26.9 mm
Weight (without stand):24.2 kg
Bluetooth:Yes
Miracast:No
Bluetooth version:5.2
Wi-Fi:Yes
Ethernet LAN:Yes
NVIDIA G-SYNC:No
Ambient light sensor:Yes
USB recording:Yes
USB playback:Yes
Auto standby:Yes
Subtitles function:Yes
AMD FreeSync:Yes
Dolby Vision:No
4K Ultra HD upscaling:Yes
Parental control:Yes
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
Package width:1623 mm
Package weight:35.4 kg
Package height:935 mm
Package depth:185.4 mm
Mounting kit:Yes
Smart Remote included:Yes
Remote control included:Yes
Remote control type:TM2360E
Display resolution:3840 x 2160 pixels
Display diagonal:165.1 cm (65")
Screen shape:Flat
HD type:4K Ultra HD
Display technology:Neo QLED
Audio system:Dolby Atmos
Audio output channels:4.2.2 channels
Sound modes:Game, Movie
Number of speakers:2
Enhanced Audio Return Channel (eARC):Yes
RMS rated power:60 W
Audio decoders:Dolby Atmos, Dolby Digital
Digital audio optical out:1
Ethernet LAN (RJ-45) ports:1
Common interface (CI):Yes
RF ports quantity:1
Audio Return Channel (ARC):Yes
HDMI ports quantity:4
Common interface Plus (CI+):Yes
HDMI version:2.1
3D:No
Picture mode:Film, filmmaker
Hybrid Log-Gamma (HLG):Yes
HDMI:Yes
Motion control:No
Mains power:Yes
Smart TV applications:SmartThings
DVB-T2 tuner:Yes
Aerial input:DVB-T2CS2 x 2
Analogue tuner:Yes
Tuner type:Analog & digital
Auto channel search:Yes
Operating system installed:Tizen
Sports apps:BT Sport
Operating system version:Tizen
Smart TV:Yes
Apple AirPlay 2 support:Yes
Lifestyle apps:TikTok
Music apps:Amazon Music, BBC Sounds, Apple Music, Spotify
Screen mirroring:Yes
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Brand: Samsung
Brand: Samsung
Sound technology:Dolby Atmos Processor:NQ4 AI Gen2 Processor Stand type:Hexagon stand Product colour:Black Panel mounting interface:200 x 200 mm VESA ..