


-31 %



Samsung QE65QN90DATXXH TV 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: QE65QN90DATXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 32.50kg
1,381.02€ (2,701.04лв.)
2,008.76€ (3,928.80лв.)
без ДДС: 1,150.85€ (2,250.87лв.)
![]() |
12 x 130.41 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung QE65QN90DATXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, QE65QN90DATXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Samsung QE65QN90DATXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Samsung QE65QN90DATXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Samsung QE65QN90DATXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Samsung QE65QN90DATXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Samsung QE65QN90DATXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Samsung QE65QN90DATXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Samsung QE65QN90DATXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung QE65QN90DATXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Samsung QE65QN90DATXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, оригинален Samsung QE65QN90DATXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Samsung QE65QN90DATXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Samsung QE65QN90DATXXH TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung QE65QN90DATXXH характеристики
, Samsung QE65QN90DATXXH спецификации
, Samsung QE65QN90DATXXH review
, Samsung QE65QN90DATXXH сравнение
, Samsung QE65QN90DATXXH отзиви
, Samsung QE65QN90DATXXH намаление
| Sound technology: | Dolby Atmos |
| Processor: | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Product colour: | Black |
| VESA mounting: | Yes |
| Stand type: | Hexagon stand |
| Panel mounting interface: | 400 x 300 mm |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy saving mode: | Yes |
| Power consumption (typical): | 90 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 90 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 210 kWh |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Voice control: | Yes |
| Works with Samsung Bixby: | Yes |
| Sleep timer: | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| Height (with stand): | 891.3 mm |
| Depth (with stand): | 270.6 mm |
| Width (with stand): | 1446.3 mm |
| Width (without stand): | 1446.3 mm |
| Weight (with stand): | 27.4 kg |
| Height (without stand): | 828.7 mm |
| Depth (without stand): | 26.9 mm |
| Weight (without stand): | 24.2 kg |
| Bluetooth: | Yes |
| Miracast: | No |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Ambient light sensor: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), HDR 10+, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| USB recording: | Yes |
| USB playback: | Yes |
| Auto standby: | Yes |
| Subtitles function: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Dolby Vision: | No |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| Parental control: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Package width: | 1623 mm |
| Package weight: | 35.4 kg |
| Package height: | 935 mm |
| Package depth: | 185.4 mm |
| Mounting kit: | Yes |
| Smart Remote included: | Yes |
| Remote control included: | Yes |
| Remote control type: | TM2360E |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal: | 165.1 cm (65") |
| Screen shape: | Flat |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | Neo QLED |
| Audio system: | Dolby Atmos |
| Audio output channels: | 4.2.2 channels |
| Sound modes: | Game, Movie |
| Number of speakers: | 2 |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| RMS rated power: | 60 W |
| Audio decoders: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Digital audio optical out: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Common interface (CI): | Yes |
| RF ports quantity: | 1 |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| HDMI version: | 2.1 |
| 3D: | No |
| Picture mode: | Film, filmmaker |
| Hybrid Log-Gamma (HLG): | Yes |
| HDMI: | Yes |
| Motion control: | No |
| Mains power: | Yes |
| Smart TV applications: | SmartThings |
| DVB-T2 tuner: | Yes |
| Aerial input: | DVB-T2CS2 x 2 |
| Analogue tuner: | Yes |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Auto channel search: | Yes |
| Operating system installed: | Tizen |
| Sports apps: | BT Sport |
| Operating system version: | Tizen |
| Smart TV: | Yes |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Lifestyle apps: | TikTok |
| Video apps: | YouTube, Disney+, BritBox, Google TV, BBC iPlayer, NOW TV, Amazon Prime Video, Apple TV, Netflix, Rakuten TV, My5, DAZN, All 4, ITV Hub |
| Music apps: | Amazon Music, BBC Sounds, Apple Music, Spotify |
| Screen mirroring: | Yes |











