





Samsung QE32LS03CBU 81.3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: QE32LS03CBUXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 7.80kg
376.90€ (737.14лв.)
без ДДС: 314.08€ (614.29лв.)
![]() |
12 x 35.59 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung QE32LS03CBU 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, QE32LS03CBUXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Samsung QE32LS03CBU 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Samsung QE32LS03CBU 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Samsung QE32LS03CBU 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Samsung QE32LS03CBU 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Samsung QE32LS03CBU 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Samsung QE32LS03CBU 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Samsung QE32LS03CBU 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung QE32LS03CBU 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Samsung QE32LS03CBU 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, оригинален Samsung QE32LS03CBU 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Samsung QE32LS03CBU 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Samsung QE32LS03CBU 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung QE32LS03CBUXXH характеристики
, Samsung QE32LS03CBUXXH спецификации
, Samsung QE32LS03CBUXXH review
, Samsung QE32LS03CBUXXH сравнение
, Samsung QE32LS03CBUXXH отзиви
, Samsung QE32LS03CBUXXH намаление
| Product colour: | Black |
| VESA mounting: | No |
| Introduction year: | 2023 |
| Stand colour: | Black |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 27 kWh |
| Energy saving mode: | Yes |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (max): | 55 W |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 49 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Power consumption (typical): | 27.4 W |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Voice guide: | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Works with Samsung Bixby: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Depth (with stand): | 143.3 mm |
| Height (without stand): | 426.8 mm |
| Width (with stand): | 727.3 mm |
| Weight (with stand): | 5.2 kg |
| Width (without stand): | 727.3 mm |
| Stand depth: | 14.3 cm |
| Stand width: | 59.1 cm |
| Depth (without stand): | 25.5 mm |
| Height (with stand): | 451.9 mm |
| Weight (without stand): | 5.1 kg |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Web browser: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | No |
| Teletext function: | Yes |
| Subtitles function: | Yes |
| Picture processing technology: | Samsung Contrast Enhancer |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Filmmaker Mode |
| TV sound to mobile device: | Yes |
| Wireless Dex support: | Yes |
| SmartThings app support: | Yes |
| Tap view: | Yes |
| Package weight: | 7.8 kg |
| Package height: | 507 mm |
| Package depth: | 119 mm |
| Package width: | 815 mm |
| E-manual: | Yes |
| Remote control type: | TM2361E |
| Remote control included: | Yes |
| HD type: | Full HD |
| Screen shape: | Flat |
| Display diagonal: | 81.3 cm (32") |
| Native refresh rate: | 50 Hz |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | Mega Contrast |
| Display number of colours: | 1 billion colours |
| Display diagonal (metric): | 80 cm |
| Display technology: | QLED |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Adaptive sound: | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| Audio output channels: | 2.0 channels |
| RMS rated power: | 20 W |
| Q-Symphony: | Yes |
| Multiroom audio technology: | Samsung Multiroom Link |
| Object Tracking Sound+ (OTS+): | Yes |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Common interface (CI): | Yes |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| RF ports quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| Digital audio optical out: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Digital signal format system: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Sound mirroring: | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Internet TV: | Yes |
| Far-field voice interaction: | No |
| Timeshift: | Yes |
| Operating system installed: | Tizen |
| Video apps: | Samsung TV Plus |
| Universal guide: | Yes |
| Samsung technologies (AV/TV): | Micro Dimming Pro |











